Czwartek, 7 Grudzień
Imieniny: Agaty, Dalii, Sobiesława -

Reklama


Reklama

Wielbark szykuje się na przyjęcie tysięcy żołnierzy?! Wojsko rozpoczyna promocję powstania nowej jednostki wojskowej w tej gminie


Nawet 5 tysięcy żołnierzy może trafić w okolice Wielbarka. Wojsko już rozpoczęło promocję tworzenia jednostki woskowej na terenie tej gminy. Przy zabytkowym kościele ewangelickim pojawił się właśnie ogromny baner reklamowy informujący o powstaniu nowej jednostki wojskowej.


  • Data:

Mieszkańcy Wielbarka patrzą na to z dystansem, ale też i nadzieją na rozwój swojej miejscowości. - Z tego co słyszałam to ma tu powstać jednostka a w sile pułku – mówi dziennikarka „Tygodnika Szczytno” jeden z mieszkańców miasteczka. - Mówi się o dwóch, a może nawet pięciu tysięcy żołnierzy. To ogromne liczby...


Reklama

Reklama

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".Komentarze do artykułu

Nie Kuba, nie wystarczy, żeby powróciła normalność, trzeba wszystkich z Nowogrodzkiej pogonić na zbite ryje, nie zapominaj, że jest to doskonale zorganizowana mafia.

Kuba

Wystarczy odstawić PiS od władzy wróci spokój,wspólpraca,biznesu cywilizacja

krzysztof kotowski/tofek dobrze jest też pamiętać, że stoimy w obliczu IIIWŚ, może ci z \"dystansem\" nie myślą wyłącznie o PIENIĄDZACH, tylko chcą bezpieczeństwa dla swoich bliskich?

krzysztof kotowski/tofek

w kazdej miejscowosci nie tylko w PL stale jednostki wojskowe sa poządane ekonomicznie,spolecznie sa potęznym impulsem rozwoju.tym z \"dystansem\" powiem,niech włączą myslenie o swych bliskich,sobie i miasteczku a wyłaczą gadzinówki;czytane,pisane,obrazowe.

Kojot wielki asz

Kto pójdzie jak na fabryke narzekają to itam narzekać bendą

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama