Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Rajdowe bezpieczeństwo w Banku Spółdzielczym w Szczytnie


Co wspólnego mają ze sobą najlepszy bank w naszym regionie z jednym z najlepszych polskich kierowców rajdowych? Bezpieczeństwo – to wyróżnik, który definiuje Bank Spółdzielczy w Szczytnie i Radka Typę, znakomitego kierowcę rajdowego, który od kilku miesięcy współpracuje z BS Szczytno.- Współpracę z Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie nawiązaliśmy z początkiem tego sezonu – mówi „Tygodnikowi Szczytno” Radosław Typa. - Bardzo się cieszę, że mogę reprezentować instytucję z tak bogatą historią, sięgającą 1910 roku. Zarówno na drodze, jak i w dziedzinie bankowości priorytetem dla mnie jest bezpieczeństwo. Bank Spółdzielczy w Szczytnie gwarantuje je w 100%, a ponadto zapewnia bardzo szeroką ofertę dla swoich klientów. Cały mój zespół rajdowy wymaga od siebie bardzo dużo, dzięki czemu możemy rywalizować o najwyższe lokaty. Tak samo jest z przedstawicielami Banku Spółdzielczego w Szczytnie, którzy są w stanie sprostać najbardziej wymagającym oczekiwaniom klientów. Współpraca z takimi profesjonalistami to prawdziwa przyjemność.

 

Bank Spółdzielczy w Szczytnie to instytucja zaufania publicznego, która jak mało kto dba o bezpieczeństwo ekonomiczne swoich klientów. Proponuje im najnowocześniejsze rozwiązania bankowe, dostęp do nowych technologii. Tym razem władze banku chcą rozwijać kolejny projekt, który wielu zaskoczył. Okazuje się, że nie tylko rozwija i unowocześnia swoje usługi finansowe, ale też angażuje się w inne projekty. Jednym z nich jest właśnie umowa partnerska z najlepszym polskim kierowcą, który z sukcesami promuje region Warmii i Mazur, a największy bank lokalny, jakim jest Bank Spółdzielczy w Szczytnie, chce w tej promocji uczestniczyć. Umowa partnerska pomiędzy bankiem a teamem Radosława Typy przewiduje, że na jego samochodzie znajdzie się między innymi logo banku.

- Jest to ten aspekt naszej działalności, który dotyczy szeroko rozumianego bezpieczeństwa, a w tym konkretnym przypadku dotyczy bezpieczeństwa na drodze, które pan Radosław nieustannie kreuje – wyjaśnia Krzysztof Karwowski prezes zarządu Banku Spółdzielczego w Szczytnie. - Jakie ma to przełożenie na finanse? Ogromne. Chyba każdy z nas wie, jakie koszty może nieść zwykła stłuczka, nie mówiąc już o wypadku, w którym ktoś ucierpi fizycznie. Bezpieczeństwo na drodze to też bezpieczeństwo dla naszych portfeli.

 

Fot. https://www.facebook.com/RadekTypaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama