Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Uroczyste zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie (zdjęcia)


W piątek, 23 czerwca, hala sportowa Zespołu Szkół Nr 3 im. Jana III Sobieskiego w Szczytnie była świadkiem uroczystego zakończenia roku szkolnego 2023/24. Uczniowie, nauczyciele oraz zaproszeni goście spotkali się, aby podsumować miniony rok oraz pożegnać uczniów, którzy opuszczają mury szkoły.Dyrektor Monika Chorążewicz w swoim przemówieniu podziękowała wszystkim za przybycie i pogratulowała uczniom oraz nauczycielom licznych sukcesów. Podkreśliła, że miniony rok obfitował w wiele osiągnięć w różnych dziedzinach.

 

W imieniu Starosty Jarosława Matłacha głos zabrała naczelnik Wydziału Edukacji, Iwona Chełchowska, która życzyła uczniom udanych wakacji i wyraziła nadzieję na równie owocny nadchodzący rok szkolny. Przewodniczący Rady Rodziców, Mariusz Drężek, również podkreślił znaczenie wspólnej pracy na rzecz szkoły i wyraził dumę z osiągnięć uczniów.


Reklama

 

Kulminacyjnym punktem uroczystości było rozdanie nagród i wyróżnień dla uczniów, którzy wyróżnili się w nauce, sporcie oraz działalności na rzecz szkoły. Wyróżnieni uczniowie odebrali swoje nagrody z rąk dyrekcji i gości, co stanowiło ukoronowanie ich ciężkiej pracy w minionym roku szkolnym.

 

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w Zespole Szkół Nr 3 była nie tylko okazją do podsumowania osiągnięć, ale także do wzajemnego podziękowania za wspólnie spędzony czas i wysiłek włożony w edukację oraz rozwój uczniów.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama