Reklama
Reklama
Blisko miesiąc temu, bo 9 marca firma Safilin wraz z Zespołem Szkół nr 2 im. Jędrzeja Śniadeckiego rozpoczęły współpracę w zakresie wypieku bułek przez praktykantów szkoły dla pracowników firmy. Inicjatorem projektu jest dyrektor zarządzający firmy Safilin, Marcin Uścinowicz.
Zależy nam na zadowoleniu pracowników, regularnie podnosimy wynagrodzenia, ale jesteśmy przy tym świadomi, że jednocześnie należy poprawiać warunki pracy i zwiększać zakres świadczeń dla pracowników, stanowiących najwyższą wartość naszej firmy. Od kilku miesięcy rozwijamy pakiet różnego rodzajów benefitów pracowniczych.
.
Jako jedna z największych firm w regionie chcemy także aktywnie uczestniczyć w życiu lokalnej społeczności i budować sieci współpracy z podmiotami obecnymi w przestrzeni publicznej. Bardzo nas cieszy, kiedy możemy połączyć te elementy, tak jak w tym przypadku, gdy nawiązując wartościową współpracę ze zdolnymi praktykantami możemy jednocześnie zaoferować coś naszym pracownikom.
Reklama
- To jest taki rodzaj relacji win-win, w której wszyscy są zadowoleni - podkreśla Marcin Uścinowicz. - Dzięki staraniom szczycieńskich uczniów do naszej fabryki przyjeżdżają ciepłe wypieki, aby cieszyć podniebienia pracowników. Zaręczam, że zapach bułek niesie się po całym korytarzu i poprawia nastrój w pracy.
Za organizację wypieku bułek odpowiedzialna jest Alina Niezgoda, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 wraz z Iwoną Pierzchałą, kierownikiem stołówki.
- Współpraca Szkoły z firmą Safilin i projekt „bułka DAY” to wspinała inicjatywa, niosąca wzajemne korzyści i nie chodzi tu wcale o korzyści materialne. - mówi dyrektor Niezgoda. - W każdą środę pracownikom firmy Safilin oferowane są słodkie wypieki przygotowane przez uczniów kształcących się w zawodach cukiernik i kucharz. Wspólne działania to doskonały sposób na promowanie zarówno szkoły, jak i lokalnego przedsiębiorcy. Młodzież w dalszym ciągu rozwija swoje zainteresowania oraz nabywa doświadczenia. Zdobywa umiejętność tworzenia i realizacji oryginalnych pomysłów, co jest okazją do zaszczepienia twórczego stylu życia, nie tylko zawodowego, ale także w życiu codziennym. Ponadto wpajane są uczniom zasady współpracy, wzajemnej pomocy i solidarności. Młodzież ma świadomość poczucia społecznej odpowiedzialności za powierzone zadania i dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania pracodawcy.
Reklama
Współpraca w środowisku lokalnym ma obopólne korzyści - z jednej strony to rozwój uczniów oraz promowanie szkoły jako instytucji, która dba o jakość kształcenia, z drugiej - zadowolenie pracowników oraz pracodawca, dla którego priorytetem są ludzie zasilający szeregi firmy.
Reklama
Reklama
Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.
Można ? , można.
2022-05-25 19:31:05
Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.
Halina Bielawska, matura \'77
2022-05-25 17:38:14
Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.
Jogucjusz
2022-05-25 16:55:40
Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.
Nałogowy palacz
2022-05-25 15:28:26
Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.
borsux
2022-05-25 10:04:29
Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.
Mieszkaniec ulicy Reja
2022-05-25 07:05:28
Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!
Radek
2022-05-25 06:30:51
W Szczecinku niedawno gościł Donald Tusk. Był kiedyś premierem. Chciał sprzedać Niemcom Lasy Polskie, Możejki Rosjanom a nawet Orlen zdaje się, że Taiwanowi czy tam komuś. Ale nie zdążył. Staruszek w Szczecinku bardzo się obruszył na Kościół, że jeszcze mu pieniędzy nie dali a on musi biedować za te marne 35 tysięcy miesięcznie. Platformiaki zrobią z tym porządek. Kwestia czasu, wybory prawie wygrane, rankingi kłamią. W rzeczywistości PO ma już 70 procent poparcia społecznego.Platforma -powiada: \" wszyscy kłamią\"
jAMKA LECH
2022-05-24 13:38:35
co dalej?
xzx
2022-05-24 07:17:58
Sprytnie autor ominął najczęstszą i najpoważniejszą wadę - otyłość, spowodowaną śmieciowym jedzeniem. Czy rehabilitacja tych maluszków, też będzie finansowana?, bo jeżeli tylko badania i diagnoza, to nie o żadne dobro dzieci tu chodzi, a o dofinansowanie lekarzy, zubożałych po stracie dodatków kowidowych. Ja nie wyrażam zgody, na żadne badania, wystarczy, że mamy najlepszych Lekarzy w Szczytnie, to Państwo Tarasiuk, przy okazji cieplutko tych Prawdziwych Lekarzy pozdrawiam.
Szczytnianin
2022-05-23 18:39:24