Poniedziałek, 28 Listopad
Imieniny: Jakuba, Stefana, Romy -

Reklama


Reklama

Anna Kalinowska i Dominik Górski zasłużeni dla ochrony zdrowia


Dominik Górski, zastępca dyrektora szczycieńskiego szpitala oraz Anna Kalinowska, koordynatorka pielęgniarek szpitala tymczasowego zostali odznaczeni medalem Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia.Uroczystość odbyła się we wtorek, 25 października, w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, a odznaczenia wręczał wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.


Reklama

Przedstawiciele ZOZ w Szczytnie znaleźli się w dość wąskim gronie 32 odznaczonych osób z terenu województwa. Medale – to dowód uznania m.in. za wkład pracy i zaangażowanie w zwalczaniu skutków pandemii Covid-19.

ReklamaKomentarze do artykułu

Córka pacjenta

Drugiego tak okropnego w komunikacji w tym szpitalu nie ma. Jak dzwoniłam zapytać o stan zdrowia Taty, to dr Górski jako jedyny rozmawiał tak, jakby miał zaraz „rzucić słuchawką”. Jako zastępca Dyrektora powinien świecić przykładem dla pozostałych, niestety w ramach nagrody Pani Dyrektor winna wysłać go na szkolenie z podstaw komunikacji… Straszny niesmak - delikatnie rzecz ujmując!

Szczytnianin

Te \"osoby\" otrzymały nagrody, za wykonywanie rozkazów zgodnych z ideologią COVID, za egzekwowanie bezsensownych zasad i za stosowanie bandyckich metod, w tej być może najbardziej intensywnej, nieetycznej i okrutnej psychologicznej kampanii nacisku, w dziejach ludzkości. Oby wam smoła lepką była.

X

Panie Dariuszu, przecież oni właśnie za to nagrodę dostali...jedno i drugie stręczyło nieświadomym ludziom szpryce. Karma potraktuje ich z taką samą bezwzględnością.

dariusz studzinski

jeszcze pol roku temu afera z covidem a dzis nagroda nobla kiedy my zaczniemy sie szanowac

Zdzysk

typowa pisiorska uroczystość , dostali medale za obowiązki które pełnią na co dzień i to jest ich praca

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama