Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Anna Kalinowska i Dominik Górski zasłużeni dla ochrony zdrowia


Dominik Górski, zastępca dyrektora szczycieńskiego szpitala oraz Anna Kalinowska, koordynatorka pielęgniarek szpitala tymczasowego zostali odznaczeni medalem Za Zasługi dla Ochrony Zdrowia.


  • Data:

Uroczystość odbyła się we wtorek, 25 października, w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie, a odznaczenia wręczał wiceminister zdrowia Waldemar Kraska.


Reklama

Przedstawiciele ZOZ w Szczytnie znaleźli się w dość wąskim gronie 32 odznaczonych osób z terenu województwa. Medale – to dowód uznania m.in. za wkład pracy i zaangażowanie w zwalczaniu skutków pandemii Covid-19.

ReklamaKomentarze do artykułu

Córka pacjenta

Drugiego tak okropnego w komunikacji w tym szpitalu nie ma. Jak dzwoniłam zapytać o stan zdrowia Taty, to dr Górski jako jedyny rozmawiał tak, jakby miał zaraz „rzucić słuchawką”. Jako zastępca Dyrektora powinien świecić przykładem dla pozostałych, niestety w ramach nagrody Pani Dyrektor winna wysłać go na szkolenie z podstaw komunikacji… Straszny niesmak - delikatnie rzecz ujmując!

Szczytnianin

Te \"osoby\" otrzymały nagrody, za wykonywanie rozkazów zgodnych z ideologią COVID, za egzekwowanie bezsensownych zasad i za stosowanie bandyckich metod, w tej być może najbardziej intensywnej, nieetycznej i okrutnej psychologicznej kampanii nacisku, w dziejach ludzkości. Oby wam smoła lepką była.

X

Panie Dariuszu, przecież oni właśnie za to nagrodę dostali...jedno i drugie stręczyło nieświadomym ludziom szpryce. Karma potraktuje ich z taką samą bezwzględnością.

dariusz studzinski

jeszcze pol roku temu afera z covidem a dzis nagroda nobla kiedy my zaczniemy sie szanowac

Zdzysk

typowa pisiorska uroczystość , dostali medale za obowiązki które pełnią na co dzień i to jest ich praca

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama