Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Sygnał Czytelników: Remondis na gorącym grillu mieszkańców. Czują się oszukiwani


Remondis bierze kasę i nie opróżnia pojemników na bioodpady – alarmują nas mieszkańcy Szczytna. - Proszę spojrzeć, dziś byli (środa, 6 grudnia- przyp. red.)  I tak odebrali... - Jan Tyszkiewicz z ulicy Grudziądzkiej pokazuje wciąż niemal pełne śmieci pojemniki - Za co ja płacę?Pan Jan zanim o sytuacji powiadomił naszą redakcję skontaktował się z firmą Remondis, która odpowiedzialna jest za odbiór odpadów w Szczytnie.


Reklama

 

Reklama

- Wie pan co mi powiedzieli? Abym podgrzewał pojemniki albo wstawił je do domu, to skandal – irytuje się pan Jan. - Wcześniej były worki, odbierali je i było po sprawie. Potem uparli się na plastikowe pojemniki, a wiadomo, że zimą jest zimno i śmieci zamarzają. Musieli to wiedzieć.

 

- Niech teraz sami je podgrzewają i śmieci wydłubują – irytuje się inny nasz Czytelnik, który sygnalizuje nam ten sam problem. - Bo to jest żałosne, co teraz się dzieje. Proszę spojrzeć pojemnik jest pełen śmieci, a dziś je rzekomo odbierali.

 

- Radni i burmistrz powinni chyba się temu przyjrzeć, bo nie są to uczciwe działania. – irytują się mieszkańcy.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama