Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Kto zgarnie puchar starosty i 2 tys. zł od Banku Spółdzielczego w Szczytnie i Res Energy?


Rusza III edycja Mistrzostwa Powiatu w Piłce Nożnej o Puchar Starosty Szczycieńskiego. Czy Błękitni Pasym obronią tytuł? Kto znajdzie się w finale tych rozgrywek? Pierwsze mecze startują już w sobotę, 25 czerwca. Miejsce - stadion w Wielbarku. Start – godz. 17. Głównymi sponsorami mistrzostwa są Bank Spółdzielczy w Szczytnie i Res Energy Olsztyn. Nagroda dla najlepszej drużyny to 2 tys. zł.W tym roku nieco zmieniono reguły rozgrywek. Błękitni Pasym nie są już rozstawioną drużyną, ale i tak teoretycznie mają najłatwiejszą drogę do finału. Muszą bowiem pokonać najniżej sklasyfikowaną drużynę naszego powiatu - Wałpuszę. Błękitni walczą o utrzymanie w IV lidze. Wałpusza jest w ogonie a klasowych rozgrywek. Ale to piłka. Więc wszystko może się wydarzyć.

 

Pierwszą fazę zmagań piłkarskich rozpoczną drużyny: Omulew Wielbark (okręgówka), GKS Szczytno i SKS Szczytno (obie grają w a klasie). Ich pojedynki (każdy z każdym) będzie można oglądać już w sobotę, 25 czerwca na stadionie w Wielbarku. Początek rywalizacji godz. 17.


Reklama

 

Reklama

Turniej wyłoni finalistę, który zmierzy się z Błękitnymi Pasym bądź Wałpuszą. Finał rozgrywek zaplanowano na 7 lipca. O dokładnym miejscu i godzinie tego meczu poinformujemy wkrótce.

 

 

Rywalizację organizuje Powiatowe Centrum Sportu.

 

- Jest to turniej integrujący środowisko piłkarskie oraz promujący piłkę nożną – mówi Ewa Bogusz, dyrektor Powiatowego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Szczytnie. - Bardzo jestem zadowolona z tego, ze cieszy się on tak dużym zainteresowaniem i budzi tyle emocji.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama