Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Kępka na wagę trzech punktów


Bramka Kamila Kępki zadecydowała o zwycięstwie Błękitnych Pasym w pojedynku z Czarnymi Olecko. Jak mówi Dariusz Lipka z Pasymia, nie był to wybitny mecz w wykonaniu jego drużyny.Czarni Olecko - Błękitni Pasym 0:1

 

Bramki Błękitni:

 

27' Kamil Kępka

 

BŁĘKITNI PASYM - Skład podstawowy: Patrycjusz Malanowski, Paweł Brzozowski, Aleksander Dobrzyński (89'), Arkadiusz Foruś (78'), Kamil Kępka (64'), Patryk Kowalewski (87'), Dawid Mikulak, Piotr Młotkowski, Michał Nosowicz, Bartosz Nosowicz, Grzegorz Stańczak (57').

Skład rezerwowy: Bartosz Kowalewski (57'), Jakub Kulesik (64'), Kamil Świercz, Jakub Chlebowski (89'), Radosław Górecki (78'), Krzysztof Jędrzejewski, Mateusz Walczak (87').


Reklama

 

Reklama

Jedyna bramka meczu wpadła w 27 minucie. Kamil Kępka zdecydował się na strzał z 18 metrów. Piłka poszła przy słupku, mimo interwencji bramkarz gospodarzy nie miał szans, aby ją zatrzymać.

 

- Sam mecz był bardzo przeciętny w naszym wykonaniu – mówi Dariusz Lipka, członek zarządu Błękitnych Pasym. - Zagraliśmy solidnie tylko pierwszą połowę, ale i tak nie było fajerwerków. Pierwsze czterdzieści pięć minut było pod naszą pełną kontrolą. W drugiej dostosowaliśmy naszą grę do poziomu rywali i mogło skończyć się to tragicznie, bo przeciwnicy kilkakrotnie zagrozili naszej bramce. Na szczęście skończyło się na strachu.

 

Kolejny mecz Błękitni zagrają w najbliższą sobotę. O godz. 13 podejmą piłkarzy Omulew Wielbark.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama