Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Zgarnij „ostatni” historyczny bilet na autobus komunikacji miejskiej. W nowym roku jeździmy za darmo


Tylko jeszcze dziś można kupić bilet na... autobus komunikacji miejskiej w Szczytnie. Od wtorku, 2 stycznia 2024 roku będziemy jeździli za darmo! Wszystkie linie, w tej chwili są trzy, będą darmowe. Dotyczy to zarówno miasta, jak i gminy wiejskiej Szczytno, po terenie której jeżdżą autobusu Zakładu Komunikacji Miejskiej w Szczytnie. ZKM przygotował specjalny konkurs z tej okazji.Przypomnijmy. We wtorek, 31 października radni przyjęli stosowną uchwałę i jednogłośnie zaakceptowali pomysł burmistrza Krzysztofa Mańkowskiego oraz prezesa Zakładu Komunikacji Miejskiej w Szczytnie Karola Włodkowskiego. Podczas dyskusji okazało się, że inicjatorem tego przedsięwzięcia był Jan Lis, emerytowany już prezes ZKM.

 

Darmowa komunikacja dotyczyć będzie też gminy Szczytno. Tam radni też przyjęli odpowiednią uchwałę, a gmina ma zapłacić około 50 tys. zł więcej w skali roku za wozokilometr.


Reklama

 

Darmowe przejazdy cieszą wielu mieszkańców. Dali temu wyraz chociażby w komentarzach pod wcześniejszymi artykułami na ten temat.

Zakład Komunikacji Miejskiej w Szczytnie przygotował specjalny konkurs z tej okazji. Szczegóły poniżej:

ReklamaKomentarze do artykułu

Magda

\"już nierentownego ZMK. W przyszłości, w wyniku ograniczonych dochodów i zadłużenia gminy miejskiej najprawdopodobniej będzie trzeba zmierzyć się z decyzją o likwidacji tego podmiotu.\" Co tu sie staneło? To ukryta część artykułu?

Mimoto

Nie ma nic za darmo więc tytuł artykułu zasiewa ziarno nieprawdy i jest obrzydliwą obłudą.

KrytykaKrytyczna

Nie istnieje coś takiego, jak darmowe obiady! - zapłacimy wszyscy za pracę już nierentownego ZMK. W przyszłości, w wyniku ograniczonych dochodów i zadłużenia gminy miejskiej najprawdopodobniej będzie trzeba zmierzyć się z decyzją o likwidacji tego podmiotu.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama