Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

Wyrok wymierzonej sprawiedliwości w końcu dogonił mieszkańca gminy Dźwierzuty...


Funkcjonariusze policji ze Szczytna zatrzymali dwie osoby, które ukrywały się przed wymiarem sprawiedliwości. Jeden z zatrzymanych mężczyzn poszukiwany był listem gończym do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności.W czwartek, 1 czerwca policjanci ze Szczytna zatrzymali dwie osoby poszukiwane do odbycia kary pozbawienia wolności.


Reklama

 

Reklama

- Pierwszą poszukiwaną osobę kryminalni zatrzymali po godzinie 14 – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - To 52-letni mieszkaniec gminy Dźwierzuty. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym przez Sąd Rejonowy w Szczytnie do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Mieszkaniec gminy Dźwierzuty ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od marca – dodaje policjantka.

 

 

Po godz. 16 w ręce policjantów z referatu patrolowo-interwencyjnego wpadł 23-letni mieszkaniec gminy Szczytno, kóry był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Oleśnicy do odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

 

- Zatrzymani mężczyźni zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, a następnie do zakładu karnego, gdzie odbędą zasądzone im kary – mówi sierżant Stefaniak.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama