Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Wypadek na trasie Olszyny - Jeruty, droga całkowicie zablokowana


Kilkanaście minut po 18:00 na trasie Olszyny - Jeruty doszło do wypadku drogowego. Poruszająca się tą trasą osobówka, w której znajdowały się trzy osoby złapała pobocze i wjechała w drzewo. Ranne zostały dwie osoby. Na czas działań policji droga jest całkowicie zablokowana.

 - Kierujący osobówką to 19-letni mieszkaniec gminy Rozogi - mówi sierżant Joanna Manelska z KPP Szczytno. -  Policjantom będącym na miejscu zeznał, że oślepiły go światła pojazdu najeżdżającego z naprzeciwka, w wyniku czego złapał pobocze i uderzył w przydrożne drzewo.


Reklama

 Wraz z nim w pojeździe znajdował się 37-letni mężczyzna oraz 17-letnia dziewczyna. Uderzenie był na tyle mocne, że pasażerkę z pojazdu wycinali przybyli na miejsce strażacy. Akcja zakończyła się sukcesem, a pasażerowie zostali przewiezieni do szpitala. Na miejscu wypadku pozostał kierowca, który jak potwierdza rzecznik policji - był trzeźwy.

ReklamaKomentarze do artykułu

Bbs

Nigdy się nie patrzy w swiatła samochodu jadącego z naprzeciwka. Tylko na drogę swój pas. Kierowcy zabrakło doswiadczenia

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama