Wtorek, 21 Maj
Imieniny: Jana, Moniki, Wiktora -

Reklama


Reklama

Wezwała policjantów, bo chciała, aby... „zawieźć ją do ukochanego”


W każdym miesiącu policjanci otrzymują zgłoszenia, które okazują się być bezpodstawne. Są to zachowania skrajnie nieodpowiedzialne, gdyż wzywanie służb ratunkowych bez przyczyny może przynieść tragiczne konsekwencje dla osób, które w tym samym czasie naprawdę potrzebują pomocy.Oficer dyżurny szczycieńskiej jednostki pełniąc nocną służbę na stanowisku kierowania z czwartku na piątek (09/10.05.2024 r.) otrzymał zgłoszenie od kobiety, która twierdziła, że pilnie potrzebuje pomocy policjantów.

 

Funkcjonariusze po przybyciu na miejsce interwencji w jednej z miejscowości na terenie gminy Szczytno ustalili, że zgłaszającą jest 54-letnia mieszkanka gminy Szczytno. Kobieta znajdowała się pod wpływem alkoholu, a w trakcie rozmowy wielokrotnie zmieniała wersje zdarzeń.


Reklama

 

W końcu powiedziała mundurowym, że zadzwoniła pod numer alarmowy, gdyż potrzebowała patrolu policji, który „zawiezie ją do ukochanego”.

 

Funkcjonariusze w związku z popełnieniem wykroczenia przez kobietę z art. 66 Kodeksu Wykroczeń, nałożyli na 54-latkę mandat karny w wysokości 500 złotych.

Reklama

(ep)Komentarze do artykułu

Z przymrużeniem oka

Szukała policjanta kandydata do konkursu ,, Policjant , który mi pomógł \".

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama