Wtorek, 30 Maj
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Uwaga kierowcy. Utrudnienia na drodze Narty – Jedwabno (zdjęcia)


Policjanci ze Szczytna informują o utrudnieniach na drodze krajowej nr 58 na odcinku Narty – Jedwabno. Doszło tam do kolizji z udziałem ciężarówki. - Ruch tą drogą odbywa się wahadłowo – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji.


  • Data:

35-letni kierowca stracił panowanie nad ciężarówką wyładowaną drewnem. Auto wpadło do rowu i blokuje jeden z pasów jezdni. Na miejscu ruchem kierują policjanci i strażacy.


Reklama

Utrudnienia mogą potrwać jeszcze jakiś czas, bo trwa przeładowywania ładunku. Potem trzeba będzie wyciągnąć z rowu jeszcze ciężarówkę.

Reklama

W kolizji na szczęście nikt nie ucierpiał.Komentarze do artykułu

Marek

policja stara śpiewka NA WSZYSTKO \"nie dostosował prędkości do warunków\" to może panowie milicjanci ruszą 4 litery i posypią te niebezpieczne miejsca piaskiem i solą? nie? a to może pogonią służby drogowe za to odpowiedzialne i opłacane za nasze podatki??

Szofer2

Predkosc, predkoscia. Na zdjeciu doskonale widac jak odsniezona jest jezdnia. Potem mandat bo kierowca nie dostosowal predkosci do warunkow panujacych na drodze. A drogi sa w takim stanie, ze wypadalo by nie ruszac samochodem zeby nie dostac mandatu. A co jak ktos musi do pracy, szkoly albo lekarza dojechac?

Szofer

Co niektórzy kierowcy ciężarówek jeżdżą za szybko, tak jest na wszystkich drogach z Jedwabna, ale szczególnie rekordy prędkości ustanawiają na drodze do Wielbarka

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama