Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

Uprawiał konopie na podwórku. 31-latek zatrzymany


Szczycieńscy policjanci zatrzymali 31-latka, który na swojej posesji uprawiał konopie. Funkcjonariusze zabezpieczyli 2 krzewy nielegalnych roślin. Mężczyzna usłyszał zarzut uprawiania środków odurzających, do którego się przyznał. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.W piątek, 1 września po godzinie 12:00 szczycieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednej z posesji w gminie Wielbark mężczyzna zasadził krzewy konopi. Mundurowi, którzy pojechali na miejsce potwierdzili informację wynikającą ze zgłoszenia.


Reklama

 

Reklama

- Na posesji znaleźli 2 krzewy nielegalnych roślin. Właściciela roślin nie było na terenie posesji, ale mundurowi szybko ustalili jego dane oraz miejsce gdzie mógł przebywać. 31-Letni mieszkaniec gminy Wielbark został zatrzymany i usłyszał już zarzut uprawnia środków odurzających - informuje Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie.

 

Mężczyzna przyznał się do popełnienie przestępstwa. Teraz odpowie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

 

Mundurowi przypominają. Posiadanie narkotyków, bez względu na ich rodzaj, jest w Polsce nielegalne i zagrożone jest karą pozbawienia wolności. Zakazany jest również import, sprzedaż oraz uprawianie środków odurzających. Komentarze do artykułu

Hans

za 2 krzaki przytuli zawiasy ! co za dzban...

Kamil

Co za bzdura, a milicjanci wyniki sobie robią. Błazenada

Vox populi Vox dei

Uprawa na własny użytek powinna być legalna

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama