Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Umowa z wykonawcą podpisana. Dwa miliony złotych wesprze modernizację Stacji Uzdatniania Wody w Olszynach!


Wójt Gminy Szczytno Sławomir Wojciechowski podpisał w piątek umowę z Michałem Czarneckim, właścicielem firmy Zakład Usługowy EKO-WOD, na realizację zadania inwestycyjnego dotyczącego modernizacji Stacji Uzdatniania Wody w Olszynach.


  • Data:

Projekt modernizacji będzie obejmował kompleksową przebudowę istniejącego budynku oraz układu technologicznego pracy, a także budowę zbiornika wyrównawczego na wodę uzdatnioną.

 

Ponadto, w ramach prac modernizacyjnych, zostaną dobierane i wymienione na nowe urządzenia technologiczne, a także zmodernizowane zostaną istniejące orurowanie i oprzyrządowanie. W ramach projektu przewidziano również zagospodarowanie terenu działki, na której znajduje się stacja uzdatniania wody.


Reklama

 

Inwestycja zostanie sfinansowana ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych, który dofinansuje projekt kwotą 2.000.000,00 zł. Modernizacja stacji uzdatniania wody przyczyni się do poprawy jakości wody dla mieszkańców okolicznych miejscowości i zwiększy efektywność pracy stacji.

 

Michał Czarnecki, właściciel firmy Zakład Usługowy EKO-WOD, wyraził zadowolenie z podpisania umowy i zobowiązał się do wykonania prac z najwyższą starannością i jakością. Podczas spotkania z mediami podkreślił, że modernizacja stacji uzdatniania wody będzie miała pozytywny wpływ na mieszkańców regionu, którzy korzystają z usług stacji.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama