Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Umowa podpisana. Czy nasz stadion dorówna temu z Karpacza?


To spełnienie marzeń nie tylko sportowców, ale tez mieszkańców – mówił podpisując w poniedziałek umowę z wykonawcą na budowę stadionu przy ulicy Śląskiej burmistrz Krzysztof Mańkowski. Budową stadionu zajmie się firma Tamex z Warszawy. To spod jej ręki wyszedł na przykład, uznawany za najpiękniejszy lekkoatletyczny obiekt w Polsce, stadion w Karpaczu. O szczycieńskiej inwestycji rozmawiamy z Robertem Burzyckim, wiceprezesem zarządu Tamex S.A.Więcej w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”, który ukaże się już w środę, 15 czerwca . Będzie tam między innymi rozmowa z Robertem Burzyckim, wiceprezesem zarządu Tamex S.A.


Reklama

ReklamaKomentarze do artykułu

KrytykaKrytyczna

Już są głosy wśród sportowców lokalnych, że bieżnia nie będzie miała odpowiedniej ilości torów do przeprowadzenia znaczących zawodów. Nawet jeśli to jest argument bezpodstawny, to jest idealne podkreślenie jak wygląda komunikacja burmistrza beneficjentami tej inwestycji. Do pana Pana MK - 100 mieszkań pod wynajem na którym będzie zarabiało miasto? Czy 100 socjalnych do rozdania tym którzy opowiedzą bardziej rzewną historię w urzędzie?

MK do MK

Ikarze niedawno został opublikowany kolejny raport o stanie miasta. Z niego wynika, że miasto się wyludnia. Czy Ikarze zastanawiałeś się dlaczego i co zrobić aby tą tendencję zatrzymać i odwrócić?

do MK

Mieszkania są, wystarczy wziąć się do roboty, trochę cierpliwości i po temacie. Tak robi większość i jakoś daje radę. Najlepiej to jakby ktoś zarobił, dał, ktoś wybudował i innym rozdał. Sukces władzy nieoceniony.

MK

Za 16 mln można by koło 100 mieszkań po 45m2 W budować, ale po co?!

dr

Wąski, jak Ty mi zaimponowałeś.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama