Piątek, 19 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Tajemnicza śmierć 46-letniej kobiety. Policjanci zatrzymali dwie osoby


W czwartek w nocy w jednym z domów w Kolonii (gmina Świętajno) ujawniono ciało 46-letniej kobiety. Na miejscu pojawili się ratownicy medyczni, policjanci oraz prokurator. Trwa ustalanie przyczyn tej tragedii. Śledczy zatrzymali dwie osoby, ale na razie nie zostały one jeszcze przesłuchane.Na razie nieznana jest też przyczyna śmierć 46-latki. Śledczy nie informują o jej ewentualnych obrażeniach.

 

- Trwają czynności wyjaśniające w tej sprawie – mówi „Tygodnikowi Szczytno” Artur Bekulard, szef szczycieńskiej prokuratury. - Przeprowadziliśmy oględziny miejsca oraz ciała, zabezpieczyliśmy też inne dowody w tej sprawie. Po ich analizie przesłuchamy dwie zatrzymane osoby – dodaje.

 

Zatrzymani to konkubent 46-letniej mieszkanki Kolonii oraz jego znajomy. Na razie nie wiadomo, czy mieli oni cokolwiek wspólnego ze śmiercią kobiety.


Reklama

 

W poniedziałek odbędzie się sekcja zwłok 46-latki, może ona rzuci więcej światła, na to co było bezpośrednią przyczyną śmierci mieszkanki Kolonii. Śledczy na razie nie ujawniają szczegółów tego zdarzenia.

 

- Analizujemy zebrany materiał dowodowy – mówi prokurator Bekulard.

 

Nieznany jest też na razie status osób zatrzymanych, czy będą oni przesłuchani, jako świadkowie, czy podejrzani?

Reklama

 

Z naszych ustaleń wynika, że służby o tragedii powiadomiła mieszkanka Kolonii. Na miejscu pojawili się między innymi ratownicy medyczni, którzy próbowali ratować 46-latkę. Niestety nie udało.

 

Środowisko, w którym doszło do tej tragedii jest dość dobrze znane szczycieńskim służbom.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama