Środa, 10 Sierpień
Imieniny: Klary, Romana, Rozyny -

Reklama


Reklama

Szybka reakcja strażaków uratowała 50-latka


Dzięki Pawłowi Koziatkowi, na co dzień służącemu jako zawodowy strażak w szczycieńskiej komendzie, a także Grzegorzowi Malinowskiemu, ochotnikowi z OSP Jedwabno i OSP Romany, 50-letni mężczyzna, który zasłabł za kierownicą żyje. Bez ich reakcji, szanse na odratowanie mężczyzny byłyby bliskie zeru.Dzisiaj, kilkanaście minut przed 10:00 do szczycieńskich służb wpłynęło zgłoszenie o ciężarówce, która na trasie Jedwabno-Narty zjechała do przydrożnego rowu. Na zdarzenie najechali strażacy: Paweł Koziatek oraz Grzegorz Malinowski, którzy rozpoczęli uciski klatki piersiowej, do czasu przejęcia akcji ratunkowej przez przybyłe na miejsce służby. Po blisko 30 minutach wysiłku funkcje życiowe u kierowcy tira powróciły, co pozwoliło na przetransportowanie go do szpitala. 


Reklama

Chciałabym z całego serca podziękować Panom, którzy uratowali życie mojemu mężowi. W chwili obecnej mój mąż przebywa w szpitalu Wojewódzkim w Olsztynie, przeszedł ostry zawał, jest po zabiegu i czekamy na poprawę stanu. Dziękuję również najbliższej rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Bez Was nie przeżyłabym dzisiejszego dnia. Trzymajcie kciuki za mojego męża, najbliższe 2/3 doby będą najważniejsze. Dziękuję raz jeszcze. - komentuje na Facebookowym profilu OSP Jedwabno, żona mężczyzny.

Reklama


DD, MWKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Trzeba być mocno ograniczonym umysłowo, by nie wiedzieć, co dzieje się na niemieckich lotniskach, jak wielkie są braki w personelu, jak potężne są strajki, a wszystko to jest spowodowane niechęcią ludzi myślących, do przyjęcia szprycy. To, że w TV nic nie mówią wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje.

  !!!


  2022-08-09 12:44:37
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  do Czytelniczki - z Ukrainy, bo pewnie tam go oddali, wraz z czołgami :))

  Czytelniczek


  2022-08-09 12:37:02
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Brak kompetencji nie przejawia się tylko u radnego Kiersikowskiego, ale u innych radnych pracujących w samorządzie też (wiedzę z zakresu finansów powinni mieć - za co biorą pieniądze jaką naczelnicy???). Pozostali radni zasiadający już co najmniej 4 lata w RM również podstawowe zasady finansowania czy zmian w budżecie powinni wiedzieć a nie błaźnić się na sesjach (np. Pan Dziuban). Porażka ... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :-)

  ta rada to żenada


  2022-08-09 11:55:38
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Olek, przyjąłem trzy dawki szczepionki i nie chorowałem na covida ani inną chorobę z podobnymi objawami. Wkrótce przyjmę czwartą. O czym ty piszesz? Potrzebujesz pomocy psychiatrycznej, to skorzystaj.

  Szczepiony


  2022-08-09 09:42:04
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  Tylko skąd wziąć cukier do ciasta? ;)

  Czytelniczka


  2022-08-09 09:31:48
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Bolek, nieźle odjechałeś. totalny świr.

  ????


  2022-08-09 00:48:48
 • Wielkie zmiany w SKS, to już Gwardia Jurand Bank Szczytno
  GWARDIA SZCZYTNO PANY!

  Gwardzista78


  2022-08-08 21:04:09
 • Niebieski Zaułek „od kuchni” w Radiu Olsztyn (słuchaj audycji na żywo)
  Miałam przyjemność z rodziną zjeść obiad i przepyszny deser.....jedzenie poezja,wszystko przygotowane z sercem

  Anka


  2022-08-08 20:41:06
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Z tego co pamiętam w tym miejscu ma być amfiteatr. Wybudujemy i powiemy, że nie ma na niego miejsca.

  Tor


  2022-08-08 16:22:30
 • Rodzice nie wierzą, że Michał mógł skatować własne dziecko (Rozmowa „TSZ”)
  Po pierwsze trochę to dziwne aby ojciec nie znał płci swojego dziecka. Po dwa może też jednak tak być, bo jeżeli matka maluszka miała obsesję na temat wyglądu to wbiła sobie do głowy podczas porodu że to będzie dziewczynka, przy porodzie mogła wpaść w depresje może nie chciała zostawić dziecka w szpitalu bo każdy wiedział że będzie miała dziecko, i po prostu postanowił zrobić z małego dziewczynkę. Pewnie kapała jak nie było ojca w domu on pracował także miała pole do popisu usypiała pewnie przed jego powrótem do domu. A im starsze to wkoncu musiała by dawać go dla babci czy dziadek a nawet dla ojca dziecka aby przebrać czy umyć. Poprostu mogła wyładowywać swoje niezadowolenie na mały przy przebieraniu czy kąpieli kiedy widziała i przypominała sobie że on nie jest dziewczynka.

  Ona


  2022-08-08 00:33:08

Reklama