Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Szczytno na weekend. Bogaty program wydarzeń


W nadchodzący weekend, 21-22 czerwca, Szczytno zaprasza mieszkańców oraz turystów na szereg atrakcji kulturalnych i sportowych. Organizatorzy przygotowali wiele ciekawych wydarzeń, które odbędą się w różnych częściach miasta.Piątek, 21 czerwca:

Godz. 16:00 – Oko w oko z zaborem przed Rajdem Warmińskim

Plac Juranda stanie się areną, na której miłośnicy motoryzacji będą mogli podziwiać przygotowania do Rajdu Warmińskiego.

 

Godz. 18:00 – Strefa kibica: Polska - Austria

Na dziedzińcu Ratusza będzie można wspólnie kibicować polskiej reprezentacji podczas meczu z Austrią. Emocje sportowe gwarantowane!

 

Godz. 18:00 – Spotkanie autorskie z Szymonem J. Wróblem


Reklama

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z autorem książek, który opowie o swojej twórczości i odpowie na pytania czytelników.

 

Sobota, 22 czerwca

Godz. 09:00 – Międzynarodowy Dzień Jogi

Zamek Krzyżacki, od strony plaży miejskiej, stanie się miejscem relaksu i aktywności fizycznej dla miłośników jogi. Uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w specjalnych zajęciach jogi.

 

Godz. 11:00 – „Jak to na zamku bywało” – Dzień ze średniowiecza

Reklama

Na Zamku Krzyżackim odbędzie się festyn historyczny, podczas którego będzie można przenieść się w czasie i zobaczyć, jak wyglądało życie w średniowieczu. W programie przewidziano pokazy walk rycerskich, tańce średniowieczne oraz różnorodne warsztaty.

 

Godz. 21:00 – Dyskoteka pod gwiazdami

Dziedziniec Ratusza zamieni się w parkiet taneczny pod gołym niebem. To doskonała okazja, aby zakończyć dzień przy dobrej muzyce i w świetnej atmosferze.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama