Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Szczytno ma powody do dumy. Nasi patrolowcy Jakub Chwesiuk i Grzegorz Załęski w czołówce województwa


Patrolowcy ze Szczytna, starszy posterunkowy Jakub Chwesiuk i starszy posterunkowy Grzegorz Załęski, zdobyli trzecie miejsce w województwie podczas XXVIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji Turniej Par Patrolowych „Patrol Roku”.W poniedziałek, 8 lipca na terenie Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie odbyły się wojewódzkie eliminacje XXVIII Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji.

 

W zawodach uczestniczyło 38 funkcjonariuszy reprezentujących wszystkie komendy miejskie i powiatowe Policji województwa warmińsko-mazurskiego. Rywalizowali w trzech konkurencjach: teście wiedzy, torze przeszkód oraz strzelaniu sytuacyjnym. Celem zawodów było doskonalenie umiejętności i poszerzanie wiedzy zawodowej policjantów...


Reklama

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”. Więcej ciekawych informacji, i znacznie wcześniej, przeczytasz w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno". Zachęcamy do lektury. „Widzimy się” w każdy czwartek. Tygodnik dostępny jest w sklepach: sieci Intermarche, Stokrotka, Delikatesy Centrum, Biedronka, Dino, Lidl... oraz niemal w każdym wiejskim sklepiku w naszym powiecie. „Tygodnik Szczytno” - to się czyta.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama