Sobota, 28 Maj
Imieniny: Amandy, Jana, Juliana -

Reklama


Reklama

Szczycieński skatepark bogatszy o nową rampę (zdjęcia)


W czwartek, 30 grudnia w parku przy ulicy Pasymskiej w Szczytnie uroczyście otwarto kolejny etap rozbudowanego skateparku. Pojawiła się tam specjalistyczna rampa (Quarter Pipe 25st dwa poziomy) do jazdy ekstremalnej. Element kosztował niemal 102 tys. zł. Ale to nie koniec inwestycji w szczycieński skatepark.Projekt zakłada, że pojawi się tam jeszcze jedne element. A już w przyszłym roku obok ma stanąć też profesjonalny pumptrack.


Reklama

 

Reklama

- Przy jego projektowaniu skorzystaliśmy z pomocy osób, które na co dzień zajmują się sportami rowerowymi w naszym mieście – mówi Krzysztof Mańkowski, burmistrz Szczytna. - Chcemy, aby był to obiekt nowoczesny, na którym będzie można przeprowadzać nawet zawody międzynarodowe.

 

W czwartkowym otwarciu skateparku wzięli udział miejscy radni, poseł Paweł Papke oraz członek zarządu województwa Joanna Piotrowska.

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

Wojtek K

Bardzo proszę tych odłaniających, aby \"udrożnili\" drogę rowerową po kolei. Dziś znowu nie da się jeździć. Ja wiem, że jest mróz , a jak jest mróz to muszą być koleiny. Ale jakby ktoś odśnieżył jsk śnieg był puszysty, to możnaby jeździć. Niedługo dojdzie do tego, że będzie w Szczytnie Wiele obiektów sportowych, ale czynnych okazjonalnie

Ania

My chcemy Burmistrza, a nie Celebryty!

Leszek

Burmistrz ma jaja, że odsunął tych popleczników PSL, którzy czują się nicziji i szukają ciepłych stołków dla rodziny.

Badziewiaki

Po co utrzymywać tych darmozjadów, którzy darmowej promocji szukają za miejskie pieniądze. Zdjęcie sobie partyjniaki pstrykają jak by tą rampę za swoje pieniądze kupili.

Radni nieporadni

Mieszkańcy licznie dopisali na uroczyste otwarcie a radni zapewnie hucznie to otwarcie świętowali w zaciszu. Ta miejska władza w samozachwyt popadnie jak uśmiechnięty pan Łachacz na zdjęciu.

Adalbert

Kwiatki, ławeczki,hamaki ,teraz to same na pierdy nic nie znaczące,a tu pandemia, śmierć,inflacja, drożyzna to pytam was po co nam taki burmistrz,taki niewydarzony i na beznadziejny

Daniel

Nareszcie dziękujemy ale jeszcze poprosimy o kolejną rampę jak w projekcie z przed kilku lat

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Szczytno z poważnymi wadami
  Co za bzdura, starosta lansuje się za kwotę 2000 zł. Podczas gdy każdy lekarz rodzinny wykonuje te badania w ramach NFZ.

  Barany


  2022-05-27 06:56:29
 • Sphinx wkroczył do Szczytna, uczta smaków w Twoim zasięgu (sprawdź szczegóły)
  Polecam zamówić jedzenie i udać się na długie zakupy... My czekaliśmy dwie godziny. Przy lemoniadach. Ja rozumiem, że taki dzień, że stoliki prawie wszystkie zajęte, ale ile można czekać na trzy humusy i dwie bułki??

  Mieszkanka


  2022-05-26 22:16:07
 • Miód idzie w parze z opłatkiem
  To sie nazywa smarowanie dupy miodem klechom, milosnikom dzieci.

  kropidło


  2022-05-26 13:45:17
 • Kolizja na przejeździe kolejowym w Dybowie
  Musiało dojść do kolizji na przejeździe kolejowym aż , to dopiero został tunel z porośniętych młodych drzew zlikwidowany.Teraz jest elegancko , dzięki za dobrze wykonaną pracę.

  Można ? , można.


  2022-05-25 19:31:05
 • Sobieski kończy 70 lat
  Szczerze - rzadko tu zaglądam, bo i po co, skoro wszystkie treści poznaję jeszcze zanim trafią one przed oczęta PT Czytelników. Ale zdarza się, że jednak zajrzę. Tym razem trafiłam na \"Sobiecha\", bo to moja szkoła i z sentymentem wspominana. Lektura komentarzy srodze mnie jednak zawiodła. Nie ze względu na ilość, lecz jakość. \"Sobiech\" (niezależnie od patrona zmienianego wraz z systemem) wypuścił z maturalnymi świadectwami tysiące absolwentów. Liczyłam więc na trochę wspomnień, opowieści z lat młodzieńczych, anegdot, historyjek o tym, jak to jakiś pan-prof czy pan-profka walczyli z niesfornymi młokosami i młokoskami (bądź odwrotnie). Niestety. Szkoda.

  Halina Bielawska, matura \'77


  2022-05-25 17:38:14
 • Kat Oliwii zdrowy, jest opinia biegłych
  Czyli pobicie w tym samym dniu innego człowieka to znaczy, że jest to działanie z premedytacją. Więc Sąd nie będzie miał wątpliwości co zrobić dla jego dobra.

  Jogucjusz


  2022-05-25 16:55:40
 • Alternatywy dla papierosów - rzetelna informacja to podstawa
  Ach ci naukowcy i inni mądrale którzy piszą o czymś czego sami nie doświadczyli. Palenie prawdziwych papierosów to bardziej nawyk, niż nałóg, a palenie e-papierosów to jak całowanie się przez szybę.

  Nałogowy palacz


  2022-05-25 15:28:26
 • Został miesiąc na złożenia deklaracji dotyczącej źródeł ciepła
  Ja deklaruję, że będę palił nawet oponami, żeby moja rodzina nie zamarzła zimą, a jak się skończą opony, to napalę bydlakami co, zamknęli polskie kopalnie i zrezygnowali z tanich Ruskich surowców. Zalecam poważnie się nad tym zastanowić, bo jeżeli ludzie zostaną postawieni przed wyborem: przetrwanie rodziny vs bydlaki, które do tego stanu doprowadziły, to zapewniam, że bydlaki już mogą szykować się do odstrzału. Dobrym przykładem jest obecnie Sri Lanka.

  borsux


  2022-05-25 10:04:29
 • Dąb przy Reja „odetchnął” dzięki miejskim drogowcom (zdjęcia)
  Bardzo dobry pomysł i dobrze wykonana robota. Brawo.

  Mieszkaniec ulicy Reja


  2022-05-25 07:05:28
 • Seniorzy chcą... tańczyć
  Panie Jerzy źle Pan wygląda w towarzystwie tych popleczników partyjnych. W zamian za pomoc wszyscy seniorzy będą musieli głosować na PSL i Pan również!

  Radek


  2022-05-25 06:30:51

Reklama