Niedziela, 24 Wrzesień
Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli -

Reklama


Reklama

Szczycieńska legenda księgowości – zmarła Wacława Szczepańska-Szczotka


We wtorek, 6 czerwca w szczycieńskim szpitalu zmarła Wacława Szczepańska-Szczotka. W sobotę, 3 czerwca obchodziła 79 urodziny. To znana księgowa, właścicielka biura rachunkowego, która opiekowała się pokoleniami przedsiębiorców w naszym powiecie. Miała 60 lat pracy w tym zawodzie. - Człowiek był dla niej zawsze na pierwszym miejscu – mówią jej córki.


  • Data:

Te słowa potwierdzają przedsiębiorcy, właściciele firm, którymi się opiekowała.


Reklama

- Zawsze, skrupulatna, ale serdeczna i uczciwa – mówi nam jeden z nich. - Pilnowała każdego dokumentu. Ale dzięki jej postawie można było spać spokojnie, bo żadna kontrola nie była straszna. Naprawdę pomogła wielu ludziom. Pani Wacława to człowiek o niesamowitych wartościach. Dziś już jest niewiele takich osób. Niestety – dodaje.

 

Reklama

 

Pogrążone w smutku córki pani Wacławy - Joanna i Klaudia zawiadamiają przyjaciół i znajomych swojej mamy o terminie uroczystości pogrzebowych.

 

W piątek, 9 czerwca w kaplicy Domu Pogrzebowego Orkus, na cmentarzu komunalnym w Szczytnie, odbędzie się wystawienie ciała oraz różaniec.

 

W sobotę, 10 czerwca o godz. 10 w kościele pw. WNMP w Szczytnie odbędzie się msza żałobna. Prochy pani Wacławy spoczną na cmentarzu komunalnym w Szczytnie.

 Komentarze do artykułu

Barbara Macoch

Do zobaczenia Waciu w lepszym świecie, do którego już odeszłaś. Byłaś dla mnie inspiracją w podjęciu decyzji o wybraniu tego zawodu. Pozostaniesz w moim sercu na zawsze. Wyrazy współczucia dla całej Rodziny i Bliskich ....

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama