Poniedziałek, 8 Sierpień
Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana -

Reklama


Reklama

Sygnał czytelnika: Drogowe lodowisko, które może kosztować czyjeś życie!


Drogi w naszym powiecie to istny dramat. Jechałem dziś do teściów, do Gawrzyjałek przez Wawrochy - na drogach lodowisko. W wielu miejscach ślady wskazują na to, że samochody lądowały w rowach - napisał do naszej redakcji Patryk Łachacz. - Gdy wracałem do domu najechałem na auto, które leżało w rowie na dachu. Czy musi dojść do tragedii, żeby ktoś zrobił z tym porządek?Jak podkreśla pan Patryk drogi w naszym powiecie wyglądają, tak co roku. - Jadąc z miesięcznym synkiem musiałem jechać 20-30 km/h bo auto tańczyło na lodzie – relacjonuje swoją podróż. - Wiele osób jeździ z dziećmi tymi drogami. Czy oszczędzanie pieniędzy przez gminę musi kosztować czyjeś życie lub zdrowie? Pytanie do zarządców dróg, czy ktoś się tym w końcu zajmie?


Reklama

Reklama

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

Gość

Nawet z Rudki do Szczytna ślisko. Szczególnie zakręt, Nawet koleiny były już widoczne

Tomas

Jechałem w sobotę przed 7 rano ze Szczytna do Olsztyna. Biało, ślisko na drodze krajowej, ale tylko do Tylkowa. Tak gdzie zaczyna się powiat Olsztyński droga była czarna. Jednak można zadbać.

Wilczek

Wiadomo kto jest odpowiedzialny. Pan Wi-ek. Człowiek orkiestra. Udziela się wszędzie tam byle nie non-profit. Ostatni zlitował się nad osieroconym urzędem przy Mrongowiusza w Szczytnie. Wydanie periodyka lokalnego bez Pana w okularach w ciemnej oprawie, to zdecydowany faux pas!

dr

Całkowite zaskoczenie. W grudniu mróz i śnieg- kto to mógł przewidzieć.

Zdzysk

W kupowanym paliwie płacimy podatek na utrzymanie dróg , ciekaw jestem gdzie on wędruje .

Uuuuutas

W sypialni na K? A kalesony ....wa!

Bartrk

Ostatniej zimy ani razu nie była odśnieżona droga powiatowa z Dźwierzut do Pasymia. Za to krajowa z Dźwierzut do Biskupca już tak ale to droga krajowa, obie drogi często są uczęszczane przez osoby chcące dostać się do Olsztyna, często przez auta ciężarowe transportujące kruszywo z okolicznych żwirowni. Czy naprawdę musi dojść do tragedii aby osoby odpowiedzialne zajęły się utrzymaniem również dróg powiatowych?

Bbs

Z miesięcznym dzieckiem to się siedzi w domu w taką pogodę a nie naraża

Jagoda

To prawda, na naszych drogach jest tragicznie

Robin chood

To jest qrwa skandal.

Daniel

Ciekawe co zrobili z pieniędzmi na ten rok na utrzymanie dróg , twierdzą że budżet już wykorzystany ale na co ?

DjPolarny

To niestety smutna prawda, osobiście jechałem około 10 rano w środę z Pasymia do Biskupca i lodowisko to mało powiedziane :(.

Gmina Jedwabno

Gmina Jedwabno - drogi tak samo śliskie , lodowisko a my tracimy samochody, zdrowie i oby nie życie lądując w rowie. Co robi rada gminy, sołtysi, wójt ? Czemu nie apelują w tej sprawie do właściwych organów. Właśnie, kiedy ktoś się tym zajmie ?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Jakby Letkiewicz przebrał się za inkwizytora albo krzyżaka miało by to większy sens. Wierzący SS-man. Oni chodzili do kościoła, żeby je grabić.

  Taki Tam


  2022-08-05 12:21:08
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Nazistowskimi symbolami wytatuowani są bojownicy Azow, może ten \"człon\" z zespołu Hunter w ten sposób okazał swoją solidarność z ukraińskimi nazi-banderowcami?. Nie życzę sobie by ten squrwiel pokazywał się w Szczytnie....WON NA UKRAINU! Przypomnę ci pajacu z zespołu, że tu, w Polsce, w takich strojach nazistowscy Niemcy, mordowali moich rodaków, świnio.


  2022-08-05 12:10:16
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Torze, wstyd to obrażać innych. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Słabo to wyglądało, a Szczytno nie pierwsze zwróciło na to uwagę. Letkiewicz niech nie ściemnia.

  Olek


  2022-08-05 11:43:57
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  szkoda, że Hans Kloss już nie żyje. Należało go niezwłocznie aresztować za noszenie hitlerowskiego munduru. W Szczytnie nie ominęła by ta przyjemność

  Jamka Lech


  2022-08-05 11:42:34
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Panie Letkiewicz dobrze pan wie, że nie pierwszy raz są pretensje o ten mundur. Dobrze wiecie, że niektórym środowiskom to nie pasuje, a wy gracie to samo. Jak się mówi A trzeba powiedzieć też B, a nie miotać się w tłumaczeniach. Niemcy mieli na klamrach historyczny napis, który nic dla nich nie znaczył, a wy ukazujecie ich jako gorliwych katolików, którzy walczą w imię Boga i porównujecie to z Radiem Maryja. Dla mnie słabo to wyglądało. A i jeszcze, może Pan Pardo powie o atmosferze w Kantata w związku ze śpiewanymi tekstami Huntera,


  2022-08-05 11:05:06
 • Czy narkotyki zalewają Wielbark?
  Głupie usmieszki jak się porusza temat narkotyków w mopsie w Wielbarku

  Ewa


  2022-08-05 10:51:05
 • 11 mln zł – tyle może kosztować nowa remiza
  Jasne, stać na to gminę. Nie zapomnijcie o sali na bankiety dla lokalnej elyty, jakie urządza się np. w czasie dożynek. No i przewodniczacy RG też strażak. Tylko słyszę, że nie będzie czym polewać: z ujęciu wody w Orżynach w kilku wsiach co kilka dni puste krany!!!

  sąsiad


  2022-08-05 10:50:41
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Kiersikowski czy ty masz choć elementarną wiedzę o finansach miejskich czy tylko wiedzę poglądowa z Gawrzyjałki? Zgłaszane przez ciebie wnioski to wstyd ,,zgłaszam ale wycofuję\"

  Brak kompetencji radnego


  2022-08-05 09:19:22
 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  Uważam ze incjatywa jest wspaniała Jeżdżę na te jeziora od conajmniej 30 lat i co rok jest gorzej .Świadomość wędkarza to jest podstawa ale i świadomość rybaków to tez bardzo ważna spraw Sam byłem świadkiem jak rybacy zabierali z jeziora z odłowu na zyzdroju dużym niewymiarowe szczupaki nie wspomnę o linach pełnych ikry i mlecza !!!! Wiec jak ma ta ryba się rozmnażać .Gdy zwróciłem uwagę odpowiedz była taka proszę do szefostwa a nie do nas. A przepraszam byłem świadkiem zarybiania jedna bańka od mleka szczupakami tak maleńkie ze okoń odrazu cześć wyciol Jeżeli ma być lepiej to niezbędne są częste kontrole wędkarzy ale i rybaków

  Zygmunt Zalewski


  2022-08-05 08:53:24
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Szczytno nie ma większych problemów? Wstyd na całą Polskę. A gdyby tak prześwietlić przeszłość członków rady miasta. Działalność w PZPR, ZNP( oczywiście okresu komuny), ZHP i ewentualnie służbę w Milicji. Coś by może się wyjaśniło ............ Są w Szczytnie zacne osoby, które sporo pamiętają.

  Tor


  2022-08-05 08:23:46

Reklama