Sobota, 22 Czerwiec
Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza -

Reklama


Reklama

Specjalna ankieta ma pomóc gminie Dźwierzuty opracować strategię rozwoju


Gmina Dźwierzuty rozpoczęła właśnie proces opracowania nowej strategii rozwoju do 2030 roku. Decyzja ta została podjęta uchwałą Rady Gminy Dźwierzuty, która uznała, że dotychczasowy dokument stał się nieaktualny i nie spełnia wymagań współczesnego rynku.


  • Data:

Nowa strategia rozwoju ma na celu identyfikację najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed gminą w najbliższych latach oraz sformułowanie kierunków jej rozwoju. Dokument stanowić będzie również narzędzie do pozyskiwania środków zewnętrznych, w tym środków finansowych Unii Europejskiej, co może znacząco przyspieszyć rozwój gminy.

 

Ważnym elementem w procesie tworzenia strategii rozwoju jest poznanie opinii mieszkańców, przedsiębiorców i organizacji działających na terenie gminy. W tym celu władze gminy przygotowały ankiety, które można wypełnić na trzy sposoby: poprzez internet https://forms.gle/3WTSDyjL34zHr8Dd6, przekazując wypełniony dokument do urzędu gminy (Urzędu Gminy Dźwierzuty, ul. Niepodległości 6, 12-120 Dźwierzuty, pok. nr 25) lub przesyłając skan ankiety na adres e-mail: fundusze@ug-dzwierzuty.pl. Termin na wypełnienie ankiety mija 16 kwietnia 2023 roku.


Reklama

 

Ankieta jest anonimowa i badawcza, a jej wyniki pomogą w formułowaniu założeń rozwojowych dla gminy.

 

Wójt gminy Dźwierzuty Marianna Szydlik zachęca mieszkańców do udziału w badaniu ankietowym, co pozwoli na identyfikację obszarów, w których należy podjąć odpowiednie działania, zmierzające do poprawy atrakcyjności gminy.

 

Proces tworzenia nowej strategii rozwoju to istotne wydarzenie dla gminy Dźwierzuty, które może przyczynić się do jej dynamicznego rozwoju w nadchodzących latach. Warto wziąć udział w badaniu ankietowym.

Reklama

 Komentarze do artykułu

obserwator

Tak, strategia. Lepiej za publiczne pieniądze przygotować stek obietnic wyborczych, ot co.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama