Wtorek, 25 Czerwiec
Imieniny: Łucji, Witolda, Wilhelma -

Reklama


Reklama

Rozmowy na linii... autobusowej. Rusza ciekawy projekt Zakładu Komunikacji Miejskiej (sprawdź szczegóły)


Ciekawy projekt uruchamia Zakład Komunikacji Miejskiej w Szczytnie. W środę, 7 czerwca wystartują „Rozmowy na linii”. Pierwszym gościem pasażerów autobusu linii numer 1 będzie... Krzysztof Mańkowski, burmistrz Szczytna.Każdy będzie mógł wsiąść do autobusu, pokonać część trasy lub jej całość od pętli przy ulicy Broniewskiego przez ulice: Piłsudskiego, Polską, Odrodzenia, Kasprowicza, Kościuszki, Pasymską... i w międzyczasie porozmawiać z burmistrzem o ważnych dla miasta, czy siebie sprawach. Z pętli przy ulicy Broniewskiego autobus ruszy punktualnie o godz. 8:30. Powrót planowany jest na godz. 9:25.


Reklama

 

- Jest to normalny kurs liniowy dlatego trzeba mieć na taką przejażdżkę i rozmowę z naszym gościem ważny bilet – śmieje się Karol Włodkowski, prezes ZKM w Szczytnie. - Koszt biletu normalnego to 2,4 zł, a ulgowego 1,2 zł.

 

„Rozmowy na linii” to autorski pomysł prezesa ZKM Karola Włodkowskiego.

 

- To promocja komunikacji miejskiej. Być może ktoś jeszcze nie wie, jak bardzo odnowiliśmy naszą flotę, jak komfortowe mamy autobusy. Myślę, że warto zostawić auto w garażu i skorzystać z naszych usług. „Rozmowy...” to też wyjście naprzeciw mieszkańcom, którzy nie odrywając się od codziennych obowiązków chcieliby spotkać ciekawych ludzi polityki, mediów, kultury, służb, edukacji i z nimi porozmawiać o nurtujących ich sprawach. Chcemy do naszego „autobusu rozmów” zapraszać różne ciekawe postaci. Jeśli macie Państwo jakieś sugestie co do tego, kogo chcielibyście spotkać, z kim porozmawiać, to czekam na maile z propozycjami pod adresem prezes@zkm.szczytno.pl. Sam jestem ciekaw tych pomysłów. Zapraszam na pierwszą „Rozmowę na linii” - środa, 7 czerwca. I na kolejne oczywiście.

Reklama

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama