Poniedziałek, 8 Sierpień
Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana -

Reklama


Reklama

Prokuratura zajrzy do miejskiej rady?


Robert Siudak, były wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Szczytnie złożył do szczycieńskiej prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełniania przestępstwa przez... przewodniczącego rady Tomasz Łachacza.Poszło o sytuację na sesji, która odbyła się 19 listopada tego roku. W trakcie przerwy doszło tam do wymiany zdań pomiędzy radnym Robertem Siudakiem, a przewodniczącym rady Tomaszem Łachaczem. Tuż po ogłoszeniu przerwy Tomasz Łachacz publicznie powiedział do radnego Roberta Siudaka, że jest on już kolejną osobą, która próbuje go zastraszyć. I właśnie te słowa radny Siudak uznał za „przestępcze”.


Reklama

 

Reklama

- Publicznie postawiono mi nieprawdziwe zarzuty przez przypisywanie mi działań związanych z zastraszaniem – mówi Robert Siudak. - To szarga moją opinię oraz podważa zaufanie publiczne. Dlatego chcę, aby tę sprawę wyjaśniła prokuratura.

 

Przewodniczący rady Tomasz Łachacz nie chciał na razie komentować działań radnego Roberta Siudaka.Komentarze do artykułu

Prokuratura powinna przyjrzeć się sprawie innopolice kolejny raz mając tych dżentelmenów na tapecie.

Beata

Czytając te komentarze dochodzę do wniosku, że jednak Przewodniczący ma rację

Janusz

Kolejna kompromitacja Siudaka. Widać nie może się chłop pogodzić z utratą stołka na który się nigdy nie nadawał.

Mieszkaniec

Wstyd… zamiast zająć się sprawami mieszkańców to szarpią się nawzajem. Pomińmy fakt ze tutaj dla Prokuratury nie na co robić, co tu wyjaśniać? Nie potrafią ze sobą porozmawiać tylko panów ma prokuratura godzić? Mało pracy ma pewnie ta nasza prokuratura. Szok.

No to panie Łachacz ciepło ci się teraz zrobiło, jeśli nikt za tobą się nie wstawi może być źle....?

Piotr

Takie mamy społeczeństwo, jakich przedstawicieli w radzie, może po za małymi wyjątkami!!!!!

Zgrozą jest to , że tacy ludzie jak panowie na zdjęciu decydują o losie miasta i mieszkańców czyli o szkołach, podatkach i inwestycjach. Kto ich wybrał czy te wybory były przeprowadzone zgodnie ze sztuką?

M@ti

Idźcie na solo, oszczędźcie pieniądze podatników!

Janusz

No to teraz Panie Lachacz sie pan nie wywinie. Zapewne Urząd skarbowy też zapuka......

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Jakby Letkiewicz przebrał się za inkwizytora albo krzyżaka miało by to większy sens. Wierzący SS-man. Oni chodzili do kościoła, żeby je grabić.

  Taki Tam


  2022-08-05 12:21:08
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Nazistowskimi symbolami wytatuowani są bojownicy Azow, może ten \"człon\" z zespołu Hunter w ten sposób okazał swoją solidarność z ukraińskimi nazi-banderowcami?. Nie życzę sobie by ten squrwiel pokazywał się w Szczytnie....WON NA UKRAINU! Przypomnę ci pajacu z zespołu, że tu, w Polsce, w takich strojach nazistowscy Niemcy, mordowali moich rodaków, świnio.


  2022-08-05 12:10:16
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Torze, wstyd to obrażać innych. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Słabo to wyglądało, a Szczytno nie pierwsze zwróciło na to uwagę. Letkiewicz niech nie ściemnia.

  Olek


  2022-08-05 11:43:57
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  szkoda, że Hans Kloss już nie żyje. Należało go niezwłocznie aresztować za noszenie hitlerowskiego munduru. W Szczytnie nie ominęła by ta przyjemność

  Jamka Lech


  2022-08-05 11:42:34
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Panie Letkiewicz dobrze pan wie, że nie pierwszy raz są pretensje o ten mundur. Dobrze wiecie, że niektórym środowiskom to nie pasuje, a wy gracie to samo. Jak się mówi A trzeba powiedzieć też B, a nie miotać się w tłumaczeniach. Niemcy mieli na klamrach historyczny napis, który nic dla nich nie znaczył, a wy ukazujecie ich jako gorliwych katolików, którzy walczą w imię Boga i porównujecie to z Radiem Maryja. Dla mnie słabo to wyglądało. A i jeszcze, może Pan Pardo powie o atmosferze w Kantata w związku ze śpiewanymi tekstami Huntera,


  2022-08-05 11:05:06
 • Czy narkotyki zalewają Wielbark?
  Głupie usmieszki jak się porusza temat narkotyków w mopsie w Wielbarku

  Ewa


  2022-08-05 10:51:05
 • 11 mln zł – tyle może kosztować nowa remiza
  Jasne, stać na to gminę. Nie zapomnijcie o sali na bankiety dla lokalnej elyty, jakie urządza się np. w czasie dożynek. No i przewodniczacy RG też strażak. Tylko słyszę, że nie będzie czym polewać: z ujęciu wody w Orżynach w kilku wsiach co kilka dni puste krany!!!

  sąsiad


  2022-08-05 10:50:41
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Kiersikowski czy ty masz choć elementarną wiedzę o finansach miejskich czy tylko wiedzę poglądowa z Gawrzyjałki? Zgłaszane przez ciebie wnioski to wstyd ,,zgłaszam ale wycofuję\"

  Brak kompetencji radnego


  2022-08-05 09:19:22
 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  Uważam ze incjatywa jest wspaniała Jeżdżę na te jeziora od conajmniej 30 lat i co rok jest gorzej .Świadomość wędkarza to jest podstawa ale i świadomość rybaków to tez bardzo ważna spraw Sam byłem świadkiem jak rybacy zabierali z jeziora z odłowu na zyzdroju dużym niewymiarowe szczupaki nie wspomnę o linach pełnych ikry i mlecza !!!! Wiec jak ma ta ryba się rozmnażać .Gdy zwróciłem uwagę odpowiedz była taka proszę do szefostwa a nie do nas. A przepraszam byłem świadkiem zarybiania jedna bańka od mleka szczupakami tak maleńkie ze okoń odrazu cześć wyciol Jeżeli ma być lepiej to niezbędne są częste kontrole wędkarzy ale i rybaków

  Zygmunt Zalewski


  2022-08-05 08:53:24
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Szczytno nie ma większych problemów? Wstyd na całą Polskę. A gdyby tak prześwietlić przeszłość członków rady miasta. Działalność w PZPR, ZNP( oczywiście okresu komuny), ZHP i ewentualnie służbę w Milicji. Coś by może się wyjaśniło ............ Są w Szczytnie zacne osoby, które sporo pamiętają.

  Tor


  2022-08-05 08:23:46

Reklama