Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Pociąg zderzył się z samochodem. Ranne dwie osoby z gminy Świętajno (zdjęcia)


Na przejeździe kolejowym w Świętajnie doszło do poważnego wypadku, w którym szynobus zderzył się z samochodem osobowym. Dwie osoby z gminy Świętajno zostały ranne - 73-letni mężczyzna i 59-letnia kobieta. Na miejsce skierowano służby ratunkowe. Ruch na drodze jest utrudniony.Na przejeździe kolejowym w Świętajnie doszło do groźnego wypadku, w którym szynobus zderzył się z samochodem osobowym. Sierżant Emilia Pławska ze szczycieńskiej policji potwierdziła informacje o zdarzeniu. W wypadku zostały ranne dwie osoby, mieszkańcy gminy Świętajno.


Reklama

 

Reklama

Na miejsce wypadku skierowano służby ratunkowe. Ruch na drodze jest poważnie utrudniony. Pociąg zderzył się z samochodem marki Chrysler, którym jechali kobieta i mężczyzna, mieszkańcy gminy Świętajno.

 

- Autem kierował mężczyzna, w chwili zdarzenia był trzeźwy – mówi sierżant Emilia Pławska ze szczycieńskiej policji. - Maszynista i kierownik szynobusu również byli trzeźwi. Żaden z pasażerów szynobusu, było ich około 30, nie odniósł obrażeń w tym zdarzeniu – dodaje policjantka.

 

W kraksie najbardziej ucierpieli kierowca i pasażerka chryslera. Zostali oni zabrani do szpitala przez zespoły ratownictwa medycznego.

 

Ruch na drodze w miejscu wypadku jest poważnie utrudniony. Policja apeluje do kierowców o omijanie tego odcinka drogi i stosowanie się do poleceń służb.

 

Na miejscu pracują nasze służby, zabezpieczają ślady, przesłuchują świadków, ustalamy okoliczności tego zdarzenia – dodaje sierżant Pławska.

 

Więcej na ten temat w papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama