Piątek, 1 Lipiec
Imieniny: Arnolda, Emiliany, Lucyny -

Reklama


Reklama

Piłkarze SSP 4 wicemistrzami województwa


W środę 8 czerwca w Nidzicy odbył się Finał Wojewódzkiego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej pod nazwą "Igrzyska Dzieci", zorganizowany przez Szkolny Związek Sportowy w Olsztynie. Reprezentanci Sportowej Szkoły Podstawowej rywalizowali z piłkarzami Szkoły Podstawowej nr 1 w Nidzicy, z którymi przegrali 2:1.Po zaciętej walce szczycieński zespół musiał uznać wyższość gospodarzy. Wspaniałą atmosferę podczas wyjazdu stworzyli uczniowie klasy IVa, którzy dopingowali swoich kolegów.


Reklama

 

Reklama

- Mimo porażki nasza szkoła odniosła ogromny sukces, zdobywając srebrny medal w finale - mówi Robert Dobroński z SSP4 Szczytno. - Aby dojść do finału, zespół musiał przejść przez rozgrywki na szczeblu powiatowym w Szczytnie oraz rejonowym w Białej Piskiej. Wygrane na tych turniejach dały możliwość gry w finale. Ten sukces to owoc współpracy trenerów klubowych z A.S. Masuria Szczytno i SKS Szczytno, którym serdecznie dziękuję. Podobny wynik w piłce nożnej szkół podstawowych ze Szczytna osiągnięto kilkanaście lat temu - dodaje. 

 

Zespół wystąpił w składzie: Gabriel Jastrzębski, Kacper Abramski, Miłosz Drach, Szymon Soliwoda, Kamil Kalisz, Igor Pszczółkowski, Maciej Płocharczyk, Bartosz Taradejna, Antoni Kiersikowski, Tymoteusz Archacki, trenerzy zespołu: Robert Dobroński i Janusz Krause.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama