Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Paweł Krassowski na obiedzie z pierwszą parą RP (zdjęcia)


Prezes stowarzyszenia Nasza Szczycieńska Ziemia Paweł Krassowski wziął udział w VII gali nagrody Prezydenta RP „Dla Dobra Wspólnego”. Większe zapewne wrażenie wywarło jednak osobiste spotkanie z prezydencką parą, a później... wspólnie spożyty obiad.


  • Data:

Od 2016 roku Andrzej Duda przyznaje organizacjom pozarządowym nagrodę „Dla Dobra Wspólnego”. Na uroczyste podsumowanie oprócz laureatów, są zapraszani przedstawiciele wyróżniających się organizacji, aktywnych w realizowaniu prospołecznych projektów. W tym gronie na tegorocznej gali obecny był Paweł Krassowski.


Reklama

 

- Podczas spotkania z prezydencką parą promowałem tomik bajek pióra Mirosławy Widurek. To prezes Stowarzyszenia "Dla Równości" z Draganowej na Podkarpaciu, ale też wieloletnia przyjaciółka Naszej Szczycieńskiej Ziemi - mówi Paweł. - Planujemy z Mirką w przyszłym roku organizację spotkania autorskiego dla szczycieńskich dzieciaków, połączoną z czytaniem bajek. Dodam jeszcze, że na zakończenie gali para prezydencka zaprosiła wszystkich współuczestników na uroczysty obiad. Cieszy, że praca niewielkich stowarzyszeń dostrzegana jest poza lokalnymi granicami powiatów.

ReklamaKomentarze do artykułu

brawo

największe chyba jak dotąd osiągnięcie pana karierowicza

Mieszkaniec

Dopada Was złość w mentalności sprzed 89 roku, spokojnie naturalnym procesem wyginiecie. Będzie Was coraz mniej...do tego Wy za $$$$ niedługo i do Kościoła zaczniecie chodzić ze złożonymi dłońmi w pierwszych ławkach. Pogrzeby będziecie chcieli mieć w kościele...itd. Jeżeli jesteście innych wartości to Szczytnie już dawno nie jest dla Was. Młodzi są lepsi, nie słuchają Was i osądzą Was....a litania Waszych upadków długa.

Karol Fąfara

Najpierw nuta zazdrości, a później złośliwości. Jak mawiają autorytety polskiej demoralizacji ***** PIS, a najlepiej wszystko co jest Katolickie i prawicowe. Szanowni złośliwcy zdaje się są wielbicielami tylko jednej stacji telewizyjnej i całą kulturę, ale i wiedzę chłoną z jej jakże \"prawdziwych\" i nacechowanych pogardą programów. Owsiak mówi \"Róbta co chceta\" , a ja parafrazując \"Piszta co chceta\", ale też mniej złośliwości a więcej kultury i szacunku.

taki jeden

Chłopie, Ty siedź cicho i nie chwal się tym że łamiący konstytucję Ci rękę podał i obiad z nim jadłeś, nie biegnij z tym do prasy, gdyż jak się ludzie dowiedzą, to będzie olbrzymi wstyd, och jaki wstyd.

marian

Idąc tokiem rozumowania \"mieszkańca\" powinienem odesłać odznaczenia do Kancelarii Prezydenckiej jakie otrzymałem od Komorowskiego? Nie mam najlepszego zdania na temat tamtego człowieka ale faktem jest że sprawował urząd Prezydencki. Teraz sprawuje go Duda, który tez nie niestety ma żadnego własnego kręgosłupa :(

Śmieszek

Lada chwila. a w ministry popadnie....

Padnę, Duda dostrzegł pracę Krasowskiego. Szanowny polityku Oni dostrzegają tylko \"swoich\" i za nasze pieniądze ich lansują, mając nadzieje że zostaną przy korycie. Mam nadzieję że oni i ich przydupasy przejdą do historii (do części niechlubnej)

mieszkaniec

Żadna rewelacja, wiadomo że swoim dają, szczególnie teraz pójdzie grubo przed wyborami. A takiego zdjęcia to bym się wstydził. Żeby Pan pamiętał Panie Krasowski z kim Pan przystaje. Za kilka lat takie zdjęcie będzie zdjęciem wstydu.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama