Środa, 6 Grudzień
Imieniny: Dionizji, Leontyny, Mikołaja -

Reklama


Reklama

Olsztyn rozgromił Gwardzistów


Po wygranych derbach w wykonaniu SKS Gwardii Szczytno pojawiło się światełko w tunelu na zdobycie kolejnych punktów. Tym razem, w 13. kolejce klasy okręgowej, urwać się ich jednak nie udało. Szczytno przegrało z Nakami Olsztyn aż 4:0.Młodzi zawodnicy ze Szkółki Piłkarskiej Naki Olsztyn rozgromili gości ze Szczytna do zera. Bramki padały w: 4, 32, 70 i 77 minucie spotkania. Choć Gwardia miała swoje sytuacje pod bramką rywali, nie udało się ich wykorzystać. Nawet na zdobycie choćby jednego, honorowego gola.


Reklama

 

Reklama

W składzie Szczytna znalazło się wielu doświadczonych zawodników. Z młodzieżą było już ciut gorzej. Choć to nie tak, że młodzieżowców nie ma.

 

– Ci zdolniejsi przechodzą do innych klubów, gdzie mają na przykład płacone - mówi trener Korczakowski. – Po wygranych derbach myślałem, że pójdziemy za ciosem i że uda się przywieźć kolejne punkty. Niemniej zagraliśmy jedno ze słabszych spotkań w tej rundzie i to pod każdym względem: walki, skuteczności, defensywy.

 

SKS Gwardia Szczytno: Maciej Balcerzak, Szymon Chrzanowski 65', Przemysław Ciebień (72' Romanov), Łukasz Krajza, Rafał Krajza (C), Michał Kwiecień, Maciej Magnuszewski, Mariusz Miłek, Paweł Skrajny (B), Arkadiusz Wnuk (79' Michalczak), Michał Zaborowski (67' Nysztal).

 

UKS NAKI OLSZTYN 4:0 SKS GWARDIA SZCZYTNO

1:0 - 4' Arkadiusz Zwierzyński

2:0 - 32' Szymon Milewski

3:0 - 70' Maciej Samoraj

4:0 - 77' Szymon MilewskiKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama