Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Odszedł Zdzisław Bogacki - społecznik, sołtys i radny


W nocy z soboty na niedzielę, po długiej walce z nowotworem, zmarł Zdzisław Bogacki, wieloletni sołtys Leman oraz radny gminy Szczytno. Miał zaledwie 52 lata.Zdzisław Bogacki był postacią niezwykle szanowaną i lubianą w swojej społeczności. Jego zaangażowanie w życie lokalne oraz troska o mieszkańców uczyniły go osobą wyjątkową. Przez lata pełnił funkcję sołtysa Leman, a także radnego gminy Szczytno, gdzie swoją pracą zasłużył na uznanie wielu osób.


Reklama

 

- Tak zaangażowanych ludzi, szanujących innych, naprawdę trudno szukać – mówi nam jeden z jego przyjaciół. - To ogromna strata dla nas wszystkich. Szczególne wyrazy współczucia kieruję do rodziny i najbliższych.

 

Zdzisław Bogacki zmarł po ciężkiej walce z chorobą nowotworową. Jego odejście pozostawia pustkę w sercach tych, którzy mieli okazję go znać i współpracować z nim.

 

Uroczystości Pogrzebowe

Reklama

Uroczystości pogrzebowe Zdzisława Bogackiego rozpoczną się różańcem w środę, 5 czerwca o godzinie 12:00 w Domu Pogrzebowym Orkus, w Kaplicy na cmentarzu w Szczytnie. O godzinie 13:00 odbędzie się msza żałobna w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Szczytnie. Ciało Zdzisława Bogackiego spocznie na cmentarzu komunalnym w Szczytnie.

 

Społeczność lokalna straciła wybitnego działacza, który zawsze stawiał dobro innych na pierwszym miejscu. Jego praca i poświęcenie na rzecz Leman i całej gminy Szczytno pozostaną w pamięci wielu ludzi.

 

Więcej na temat życia i działalności Zdzisława Bogackiego będzie można przeczytać w najnowszym wydaniu „Tygodnika Szczytno”.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama