Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Nietrzeźwy i bez prawa jazdy. Policjanci zatrzymali 28-letniego kierowcą


Szczycieńscy policjanci podsumowali weekend na drogach naszego powiatu. Było spokojnie, ale nie obyło się bez incydentów.


  • Data:

W sobotę, 4 marca, około godziny 06, w Szczytnie na ulicy Polskiej mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej auto marki renault. Pojazdem kierował 28-letni mieszkaniec Szczytna. Policjanci przebadali mężczyznę alkomatem. W organizmie mężczyzny znajdowały się ponad 2 promile alkoholu. Dodatkowo, okazało się, że 28-latek nie posiada prawa jazdy.

 

O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz bez prawa jazdy.


Reklama

 

Reklama

 

Również w sobotę, po godzinie 16 szczycieńscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego na ulicy Odrodzenia w Szczytnie.

 

- Z ustaleń mundurowych wynika, że kierujący osobowym audi, 29-letni mieszkaniec Szczytna, nie zachował bezpiecznej odległości przed poprzedzającym go pojazdem i wjechał w unieruchomiony pojazd marki renault – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - Siła uderzenia była tak duża, że renault przesunął się i uderzył w stojący przed nim unieruchomiony pojazd marki suzuki. Samochodem marki renault kierował 69-letni mieszkaniec gminy Szczytno, a suzuki kierowała 35-letnia mieszkanka Szczytna. Kierujący pojazdami byli trzeźwi, nikomu nic się nie stało. Policjanci nałożyli na 29-latka mandat karny.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama