Poniedziałek, 15 Kwiecień
Imieniny: Adolfiny, Odetty, Wacława -

Reklama


Reklama

Melodie, które przemówią: Mozil i jego #IDEOLOGIA na scenie Szczytna


W sobotę, 13 kwietnia w Szczytnie wystąpi Czesław Mozil. Artysta da koncert w Klubie Muzycznym Agaton 2. Początek występu godz. 19:00.Po półrocznej przerwie Czesław Mozil wraca do koncertowania ze swoim solowym repertuarem. Tym razem obok piosenek znanych i lubianych, pojawią się również utwory z dwóch albumów wydanych w ciągu minionego roku.

 

Pierwsza to rewelacyjnie przyjęta przez krytyków muzycznych #IDEOLOGIAMOZILA, druga to "Inwazja Nerdów" nagrana z udziałem dzieci i młodzieży ze szkół i ognisk muzycznych z całego kraju.

 

Czesław Mozil Solo to jedyne w Polsce, unikatowe połączenie koncertu muzycznego ze stand-upem, okraszonego błyskotliwymi komentarzami do otaczającej nas rzeczywistości. Charyzmatyczny artysta w zręczny i przenikliwy sposób lawiruje między emocjami odbiorców, żadnego z nich nie pozostawiając obojętnym. To sztuka, która porusza, elektryzuje, dotyka i przejmuje.


Reklama

 

Czesław Mozil - wykształcony muzyk, absolwent Duńskiej Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze, w Klasie Akordeonu. Laureat czterech Fryderyków i potrójnej platyny. Autor tekstów, kompozytor, aktor dubbingowy i osobowość telewizyjna. Jego ostatnia autorska płyta "#ideologiamozila" znalazła się w pierwszej dziesiątce zestawienia najlepszych płyt roku 2021 wg m.in. onet.pl i magazynu Polityka.

 

Czesław Mozil w Szczytnie wystąpi w sobotę, 13 kwietnia Miejsce – Klub Muzyczny Agaton 2. Początek koncertu godz. 19.

 

Wydarzenie jest biletowane. Bilety: 85 zł w przedsprzedaży / 95 zł w dniu koncertu. Do kupienia na www.kupbilecik.pl

Reklama

 

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama