Niedziela, 16 Czerwiec
Imieniny: Aliny, Anety, Benona -

Reklama


Reklama

Małgorzata Paszkiewicz inspiruje na ogólnopolskim seminarium eTwinning


Małgorzata Paszkiewicz, wyróżniona nauczycielka języka angielskiego w Zespole Szkół nr 1 w Szczytnie, ponownie wykazała się swoimi wyjątkowymi umiejętnościami i zaangażowaniem. Na zaproszenie instytucji eTwinning Polska, podzieliła się swoją obszerną wiedzą na temat realizacji projektów międzynarodowych ze swoimi kolegami.Podczas ogólnopolskiego seminarium „Międzynarodowe Projekty VET w Praktyce” dla nauczycieli i dyrektorów szkół średnich, Małgorzata Paszkiewicz przedstawiła fascynującą prezentację na temat najlepszych praktyk w zakresie wykorzystania narzędzi cyfrowych w projektach szkolnych. Jej ekspertyza w transformacji cyfrowej została zaprezentowana w warsztatach „Transformacja Cyfrowa w Projekcie eTwinning”.

 


Reklama

Dysponując ogromnym doświadczeniem w prowadzeniu sesji szkoleniowych dla nauczycieli, Paszkiewicz przekazała praktyczną wiedzę związaną z koordynacją i zarządzaniem projektami. Jej umiejętność płynnego integrowania narzędzi cyfrowych w projektach edukacyjnych przynosi korzyści nie tylko jej uczniom, ale także dostarcza cennych wskazówek nauczycielom w całym kraju.
 

Seminarium, mające na celu rozwijanie umiejętności nauczycieli i liderów szkół w zakresie zarządzania projektami międzynarodowymi, było znaczącą platformą dla Paszkiewicz. Jej sesje spotkały się z dużym uznaniem, podkreślając wpływ efektywnego wykorzystania narzędzi cyfrowych w edukacji. Dzieląc się swoimi strategiami i doświadczeniami, umożliwiła wielu edukatorom udoskonalenie swoich metod nauczania i umiejętności zarządzania projektami.

Reklama


 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama