Wtorek, 6 Czerwiec
Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera -

Reklama


Reklama

Kamionek otwiera się na turystów (zdjęcia)


Gmina Szczytno skorzystała z programu "Łączy nas turystyka" i zagospodarowała teren nad Jeziorem Dużym Domowym w Kamionku. Ma to zwiększyć atrakcyjność turystyczną tego wiejskiego osiedla.


  • Data:

W ramach projektu przeprowadzono prace przygotowawcze, m.in. uporządkowanie terenu, oraz posadzono drzewa, krzewy i byliny.


Reklama

Na gminnej działce przy jeziorze i ścieżce pieszo-rowerowej pojawiło się także zadaszenie typu grzybek, betonowy stół szachowy, stół do gry w kółko-krzyżyk, ławki parkowe, kosze na śmieci oraz stojaki na rowery.

Reklama

 Komentarze do artykułu

J23

no tak. wybudowali budkę i już myślą o turystyce. to będzie raczej zacisze dla miłośników piwa i wina marki Mamrot. tak samo jak ławeczki okupowane są w parku nad małym jeziorem . same menele i pijaki. po roku ławeczki do wymiany. takie są zalety polskiego suwerena.

KrytykaKrytyczna

Wielkie otwarcie! Turyści z całej Polski będą przyjeżdżać podziwiać ten cud infrastruktury rekreacyjnej... a nie jednak nie.

Rodzina biedaków

Szkoda że mieszkań nie ma dla biednych rodzin co wszystko stracili przez kredyty hipoteczne

Karo

Teren wokół dużego keziora jest zaniedbany. Latem pełno śmieci, petów i psich odchodów. Żadna to wizytowka turystyczna tylko lenistwo służb odpowiedzialnych za tereny zielone. Polityka miasta dotycząca wycinki drzew jest tragiczna, bo nie sadzą w miejsca wyciętych nie ma nowych nasadzeń. Całe miasto łysieje jak głowa Mańkowskiego.

Zdzysk

ławeczek powinno być trochę więcej przy ścieżce , to dobre dla osób starszych chodzących po ścieżce aby mogli odpocząć

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama