Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

Gmina Wielbark przystępuje do sporządzenia nowego planu ogólnego


Rada Miejska w Wielbarku ogłosiła, że przystępuje do sporządzenia nowego planu ogólnego dla gminy. To ważna informacja dla wszystkich mieszkańców oraz właścicieli nieruchomości w gminie Wielbark. Każdy może wziąć udział w kształtowaniu przyszłości swojej małej ojczyzny.Co to oznacza?

Sporządzenie nowego planu ogólnego to kluczowy krok w planowaniu przestrzennym. Plan ten określi, jak będą rozwijać się Gmina Wielbark, gdzie będą mogły powstać nowe inwestycje, a także jakie będą zasady ochrony środowiska na tym terenie.

Jak możesz wziąć udział?

Każdy zainteresowany mieszkaniec ma prawo zgłosić swoje wnioski do planu. Wnioski można składać zarówno w formie papierowej, jak i elektronicznej.

  • Forma papierowa: Wnioski można dostarczyć osobiście lub wysłać na adres: Urząd Miejski w Wielbarku, ul. Grunwaldzka 2, 12-160 Wielbark.
  • Forma elektroniczna: Wnioski można wysłać na adres email: planowanie@wielbark.com.pl.

Na stronie internetowej BIP Urzędu Miejskiego w Wielbarku dostępne są wszystkie potrzebne formularze i dokumenty. Termin składania wniosków wynosi 21 dni od dnia ogłoszenia.


Reklama

Ważne linki:

Dlaczego to ważne?

Udział w sporządzaniu planu ogólnego to szansa na wpływanie na rozwój gminy. Wnioski mogą przyczynić się do poprawy infrastruktury, ochrony przyrody, a także jakości życia w gminie.

Reklama

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w tworzeniu lepszej przyszłości dla Gminy Wielbark!Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama