Środa, 22 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Druh Paweł Prusiński odszedł na wieczną służbę. Miał 41 lat...


Ochotnicza Straż Pożarna w Olszynach opłakuje jednego ze swoich druhów. W wieku zaledwie 41 lat na wieczną służbę odszedł strażak Paweł Prusiński. Śp. Paweł strażacką przygodę rozpoczął w 1996r., wstępując w szeregi Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej działającej przy jednostce.


  • Data:

- W 2007r. ukończył kurs podstawowy stając się tym samym pełnoprawnym strażakiem-ratownikiem. Przez wszystkie lata działalności czynnie brał udział w działaniach ratowniczych, zawodach oraz poszerzał swoje kwalifikacje i zarażał strażacką pasją swoją rodzinę i znajomych - wspominają strażacy.


Reklama

 

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 09.01.2023r. o godz. 10:00 w domu pogrzebowym Exodus w Szczytnie na ul. Broniewskiego 2A. Wyprowadzenie do kościoła w Olszynach nastąpi o godz. 11:00. Msza Święta Żałobna rozpocznie się o godz. 11:30. Ceremonia pogrzebowa zakończy się na cmentarzu w Olszynach.

ReklamaKomentarze do artykułu

Szpryca eksperyment inzynierii genetycznej zwany szczepionką zabija masowo zaszprycowanych. Zbrodniarze, mordercy z rządu i mediów covidiańskich czują się z tym dobrze.

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama