Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Doświetlą miejskie jeziora


Szykuje się wymiana lamp oświetleniowych wokół jezior oraz pomnika Orła Białego. Koszt prac szacowany jest na 250 tys. zł. Władze miasta chcą na tan cel pozyskać 50 tys. zł dotacji z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska.Wsparcie połączone jest jednak z wzięciem 200 tys. zł pożyczki z funduszu. Na ostatniej komisji ten pomysł opiniowali miejscy radni. Pożyczka ma być oprocentowana na poziomie 2 procent.


Reklama

Jeśli na najbliższej sesji radni przyjmą zmiany w budżecie, to prace zostaną wykonane jeszcze w tym roku. Na słupach oświetleniowych pojawią się lampy ledowe, takie, jakie można w tej chwili zobaczyć na Małej Bieli.

ReklamaKomentarze do artykułu

Ariel

Mała biel, to miejsce jako tako już nie istnieje jest zaniedbane i niedopracowane od samego początku a radni by wiedzieli gdyby tam chociaż zajrzeli ale ciężko to zobaczyć z samochodu a piechotą tylko plebs chodzi.

Ania

Basen obiecywał Burmistrz w trakcie wyborów, więc czekamy na spełnienie obietnic

Karolina

Żeby zrobić coś z głową najpierw trzeba myśleć a o to ciężko w tej radzie miasta. W tym mieście dzieci nawet basenu nie mają .

Heh

Ryb się pytaliście czy im te lampy potrzebne?

Zdzysk

Jak doświetlą jeziorko to może jeszcze trochę ławeczek dołożyć , aby starsi ludzie idąc wokół jeziora dużego mogli odpocząć po długiej drodze

tadeusz

Zmiana oświetlenia dookoła całego na odcinku miejskim czy też we współpracy z Wójtem Gminy Szczytno dokoła całego jeziora Domowego Dużego? Chyba, że Burmistrz będzie miał gest i sam zasponsoruje ale wtedy to chyba problem z inwestowaniem na nieswoim majątku :)

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama