Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Czujne oko ochroniarze, 31-letnia złodziejka zabawek zatrzymana


31-letnia mieszkanka gminy Szczytno została ukarana mandatem karnym za kradzież zabawek. Kobieta robiąc zakupy w jednym z supermarketów w Szczytnie, oderwała metki od zabawek, na których znajdowały się kody kreskowe. Podczas płacenia za pozostałe zakupy nie uiściła należności za te, które trzymała w kieszeni.Całe zajście zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu. 31-latka została ujęta przez pracownika ochrony, a następnie przekazana szczycieńskim funkcjonariuszom. Kobieta na własnej skórze odczuła przesłanie przysłowia „kradzież nie popłaca…”.

 

Do incydentu doszło w w sobotę, 2 października, około godz. 19:30.

 


Reklama

- Pracownik ochrony okazał mundurowym nagranie, na którym widać było jak kobieta podczas robienia zakupów odrywa od zabawek metki z kodami i wkłada zabawki do kieszeni – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Gdy 31-latka zbliżyła się do kas, wyjęła na taśmę wybrane przez siebie produkty, jednak nie wyjęła tych, które trzymała w kieszeni.

 

Reklama

W trakcie rozmowy z policjantami kobieta przyznała się do kradzieży. Skradzione zabawki wycenione zostały na kwotę... niespełna 14 złotych. W przypadku kobiety doskonale sprawdziło się przysłowie… „kradzież nie popłaca”. Choć kwota skradzionego przez nią towaru była niewielka, to ona sama zgodnie z kodeksem wykroczeń została ukarana mandatem karnym w kwocie 100 złotych.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama