Wtorek, 30 Maj
Imieniny: Benity, Maksymiliana, Teodozji -

Reklama


Reklama

Bestialski atak na 80-letnią matkę: szarpał, wyzywał, przewrócił na ziemię... Dramatyczna historia przemocy rodzinnej


Szarpał, wyzywała, a potem przewrócił 80-letnią kobietę na ziemię i dociskał kolanem do podłogi... - aż trudno wyobrazić sobie taką brutalność. I to na dodatek w stosunku do matki. 58-letni mieszkaniec niewielkie wsi w gminie Rozogi został już zatrzymany przez policję. Grozi mu do 5 lat wiezienia.W sobotę, 20 maja przed godziną 19:00 dyżurny szczycieńskiej jednostki otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że zgłaszająca została pobita przez… syna.


Reklama

 

Reklama

Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze ze szczycieńskiej jednostki.

 

- Ustalili, że 58-letni mieszkaniec gminy Rozogi, będąc pod działaniem alkoholu wszczął awanturę domową, w trakcie której zachowywał się agresywnie wobec swojej matki – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - Mężczyzna szarpał 80-latkę, przewrócił ją na ziemię i dociskał kolanem do podłogi. Na miejscu pojawili się również ratownicy medyczni, którzy przewieźli seniorkę do szpitala.

 

Policjanci zatrzymali 58-latka i przewieźli do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut znęcania się nad matką. Prokuratura Rejonowa w Szczytnie zastosowała wobec niego policyjny dozór, zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną, zakaz zbliżania się do niej, nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego oraz nakaz powstrzymywania się od nadużywania alkoholu. Mężczyzna odpowie przed sądem za popełnione przestępstwo. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama