Środa, 17 Sierpień
Imieniny: Joachima, Nory, Stefana -

Reklama


Reklama

Bank Spółdzielczy w Szczytnie nagrodził najzdolniejszych uczniów w powiecie


Wyjątkowy prezent na zakończenie roku szkolnego, dla najzdolniejszych uczniów z 11 szkół w naszym powiecie, zrobił Bank Spółdzielczy w Szczytnie. Prymusom podarował nowoczesne opaski xiaomi, które doskonale nadają się do płatności bezgotówkowych. Jedną z uczennic, która taką nagrodę otrzymała była Martyna Brzostek z klasy IIIb Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie.Opaskę wręczył jej osobiście Krzysztof Karwowski, prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie.


Reklama

 

Reklama

Martyna klasę trzecią ukończyła z najwyższą możliwą średnią – 6:0. To najzdolniejsza tegoroczna uczennica „Sobiecha”.

 

- Wiedza to ważny element w życiu każdego człowieka – mówi z uśmiechem Krzysztof Karwowski. - Sam będę miał jutro zakończenie roku szkolnego. Kończę czwartą podyplomówkę, bo wiem, że nieustanne dokształcanie to ważny element rozwoju. Cieszę się, że pani Martyna ma w sobie taki potencjał. Jestem przekonany, że nasz prezent sprawi z kolei, że jej wakacje będą przyjemniejsze i prostsze. Opaska ma świetną funkcjonalność. Bezpieczna i funkcjonalna. Nadaje się idealnie na piesze wędrówki, czy rowerowe podboje. Można realizować za jej pomocą płatności zbliżeniowe bez korzystania z innych narzędzi. Warunek jest taki, trzeba posiadać kartę MasterCard i to najlepiej oczywiście naszego banku – dodaje żartując prezes Karwowski. - Choć opaska będzie też działała z innymi bankami, które wydają karty MasterCard – dodaje.

 

Bank Spółdzielczy w Szczytnie jest jednym z nielicznych banków, które realizują taką funkcjonalność.

 

 

W piątek, 24 czerwca opaski trafiły jeszcze do 11 innych uczniów z 10 szkół w naszym powiecie. Otrzymali je ci najzdolniejsi.

 

Bank Spółdzielczy w Szczytnie przygotowuje kolejną niespodziankę dla swoich nowych i obecnych klientów dotyczącą właśnie opasek xiaomi.

 

- Ale o szczegółach poinformujemy wkrótce – dodaje tajemniczo Krzysztof Karwowski, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Szczytnie.

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Wójt Szydlik odcina Marksewo od wody, jest decyzja i termin
  i prawidłowo, odcinać im wodę, przecież mają obok jezioro. Dobrze by było nałożyć, na tą sezonową szarańczę jakieś opłaty za wdychanie naszego powietrza, a jak nie będą płacić... to też je odciąć :)))


  2022-08-17 18:16:48
 • Przechodzenie po pasach też jest ryzykowne
  A to Ty nie wiesz, że pierwszeństwo przejścia przez jezdnię w miejscach do tego wyznaczonych przysługuje pieszym? Za te, jak to nazwałeś \"trudności z zatrzymaniem z powodu zbyt małej odległości...\" odpowiada kierowca, bo można tak dostosować prędkość, by w/w trudności, wyeliminować, zanim dożywotnio kogoś okaleczysz, lub zabijesz. Jak już doszukujesz się winy we wszystkich, to poszukaj jej też u siebie. PS. za gadanie przez telefon na przejściu, już są odpowiednie kary...i słusznie.

  XbosuX


  2022-08-17 18:02:26
 • Lep na inwestorów, miasto wydało specjalny folder
  To ile kasiorki tym razem wyłożono na tą bzdurę? Potrzebne to jak \"stanowiska wędkarskie\", \" \"strefy wypoczynku\", \" hamakowisko\". A jak tam się ma dofinansowanie remontu dachu Kościoła Ewangelickiego- nadal nie ma 20 tys. w kasie miejskiej?

  dr


  2022-08-17 17:42:36
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Świetny pomysł miał Lidl z parkomatami

  Gość


  2022-08-17 13:58:57
 • Wykonawca popsuł wakacyjną radość, mieszkańcy wściekli (zdjęcia)
  Dziwne, żeby znaleźć tak nieodpowiedzialnego budowlańca i nic z tym nie robić. Słaby gospodarz.

  Gabi


  2022-08-17 13:54:13
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Niektórzy uważają za normę parkowanie przy nieswojej posesji.

  Gabi


  2022-08-17 13:51:07
 • Wspólny trawnik parkingiem? Mieszkańcy protestują
  Brak parkingów? Na ul. Andersa parking prawie pusty. Obok ZKM parking, za hotelem Krystyna parking. Tylko ludzie jak trzeba przejść kilka metrów to problem. Są parkingi tylko trzeba trochę pochodzić a nie wjechać do sklepu .

  Taki tam.


  2022-08-17 13:22:13
 • Radny Furczak złamał dżentelmeńską umowę? Budżet obywatelski z nowymi, starymi kontrowersjami?
  nasi radni to osoby bezradne kasa i zawracanie kijem rzeki to ich domena w czasie kadencji

  Zdzysk


  2022-08-17 13:06:56
 • Przechodzenie po pasach też jest ryzykowne
  Jeżeli komuś nie zdarzyło się dotychczas, że pieszy albo rowerzysta na przejściu dla pieszych nagle wtargnął pod nadjeżdżający pojazd, wszedł na przejście nie upewniając się czy nie nadjeżdża pojazd mogący mieć trudności z zatrzymaniem z powodu zbyt małej odległości od pieszego, z telefonem przy uchu nie obserwując sytuacji na jezdni, itp. itd. to proszę o informację pod powyższym artykułem.

  Do kierowców


  2022-08-17 07:47:49
 • Sygnał Czytelników: Koszmarnie drogie ścieki!
  Miejscowość Jurgi gm.Pasym tu za beczkowóz z nieczystościami płynnymi 10m3 trzeba zapłacić 350 zł czyli za 1m3 35 zł. Takie stawki dostaliśmy po wybudowaniu nowej oczyszczalni ścieków w Pasymiu.

  Są jeszcze większe stawki.


  2022-08-17 07:07:43

Reklama