Sobota, 3 Czerwiec
Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny -

Reklama


Reklama

Bank Spółdzielczy w Szczytnie nagrodził najzdolniejszych uczniów w powiecie


Wyjątkowy prezent na zakończenie roku szkolnego, dla najzdolniejszych uczniów z 11 szkół w naszym powiecie, zrobił Bank Spółdzielczy w Szczytnie. Prymusom podarował nowoczesne opaski xiaomi, które doskonale nadają się do płatności bezgotówkowych. Jedną z uczennic, która taką nagrodę otrzymała była Martyna Brzostek z klasy IIIb Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie.



Opaskę wręczył jej osobiście Krzysztof Karwowski, prezes Banku Spółdzielczego w Szczytnie.


Reklama

 

Reklama

Martyna klasę trzecią ukończyła z najwyższą możliwą średnią – 6:0. To najzdolniejsza tegoroczna uczennica „Sobiecha”.

 

- Wiedza to ważny element w życiu każdego człowieka – mówi z uśmiechem Krzysztof Karwowski. - Sam będę miał jutro zakończenie roku szkolnego. Kończę czwartą podyplomówkę, bo wiem, że nieustanne dokształcanie to ważny element rozwoju. Cieszę się, że pani Martyna ma w sobie taki potencjał. Jestem przekonany, że nasz prezent sprawi z kolei, że jej wakacje będą przyjemniejsze i prostsze. Opaska ma świetną funkcjonalność. Bezpieczna i funkcjonalna. Nadaje się idealnie na piesze wędrówki, czy rowerowe podboje. Można realizować za jej pomocą płatności zbliżeniowe bez korzystania z innych narzędzi. Warunek jest taki, trzeba posiadać kartę MasterCard i to najlepiej oczywiście naszego banku – dodaje żartując prezes Karwowski. - Choć opaska będzie też działała z innymi bankami, które wydają karty MasterCard – dodaje.

 

Bank Spółdzielczy w Szczytnie jest jednym z nielicznych banków, które realizują taką funkcjonalność.

 

 

W piątek, 24 czerwca opaski trafiły jeszcze do 11 innych uczniów z 10 szkół w naszym powiecie. Otrzymali je ci najzdolniejsi.

 

Bank Spółdzielczy w Szczytnie przygotowuje kolejną niespodziankę dla swoich nowych i obecnych klientów dotyczącą właśnie opasek xiaomi.

 

- Ale o szczegółach poinformujemy wkrótce – dodaje tajemniczo Krzysztof Karwowski, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Szczytnie.

 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama