Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

Bank Spółdzielczy w Szczytnie i Stomil Olsztyn - nowa jakość współpracy (zdjęcia)


W środę, 11 stycznia odbyło się ważne spotkanie pomiędzy Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie, a Stomil Olsztyn - największym klubem piłkarskim na Warmii i Mazurach. W ramach współpracy została podpisana umowa o prowadzenie rachunku bankowego olsztyńskiego klubu w Banku Spółdzielczym w Szczytnie.


  • Data:

Dodatkowo, Zarząd Stomil Olsztyn zaprezentował wzór koszulki na najnowszy sezon, która będzie zawierać logo Banku Spółdzielczego w Szczytnie.

 

To kolejny krok w rozwijaniu współpracy między tymi dwiema instytucjami, które działają na rzecz rozwoju sportu i lokalnej społeczności.


Reklama

 

Reklama

- Jesteśmy dumni z możliwości wsparcia tak znakomitego klubu jakim jest Stomil Olsztyn – mówi Mariusz Piasecki, Dyrektor Zarządzający Obszarem Sprzedaży w Banku Spółdzielczym w Szczytnie . - Razem, jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć jeszcze więcej  i wspólnie rozwijać sport na Warmii i Mazurach. Cieszymy się na kolejne etapy tej współpracy – dodają.Komentarze do artykułu

kibol

A ja się cieszę, że po kulomiocie, bokserze i piłkarzach, których już sponsoruje Bank Spółdzielczy teraz jeszcze dojdzie Stomil. To przecież wizytówka naszego regionu!

kibic

A może tak bardziej sponsorować sport z powiatu szczycieńskiego?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama