Niedziela, 3 Marca
Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana -

Reklama


Reklama

Bal marzeń dla „Promyka”. Tańce, zabawa, rozmowy, licytacje i... serca pełne dobroci! (zdjęcia)


Zawrotną kwotę ponad 50 tys. zł udało się zebrać podczas II Charytatywnego Balu Rzemiosła i Biznesu. I to w jeden wieczór! Ale nic dziwnego, bo za organizację tego wydarzenia wzięli się profesjonaliści z Banku Spółdzielczego w Szczytnie, BS Szczytno Nieruchomości Sp. z o.o. oraz Cechu Rzemieślników i Przedsiębiorców. Fundusze pomogą niepełnosprawnym dzieciom, którymi opiekuje się Stowarzyszenie „Promyk” w Szczytnie.- Jestem w szoku – mówi Arkadiusz Niewiński, prezes „Promyka”. - Takiej kwoty się nie spodziewaliśmy. Bardzo dziękuję wszystkim za tak hojną pomoc – dodaje.

 

Wszystko zaczęło się o 19:00 w piątek, 2 lutego, w magicznym miejscu, jakim jest Hotel Natura Mazur Resort & Conference Warchały. Bank Spółdzielczy w Szczytnie, BS Szczytno Nieruchomości Sp. z o.o. oraz Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców w Szczytnie połączyli siły, aby zorganizować „II Charytatywny Bal Rzemiosła i Biznesu”.


Reklama

 

Bal nie był zwykłym wydarzeniem. To był moment, w którym serca zaczęły bić mocniej, a radość przemieszała się z chęcią pomocy innym. Celem wieczoru było zebranie funduszy na Stowarzyszenie „Promyk” w Szczytnie, które troszczy się o dzieci niepełnosprawne z naszego powiatu.

Cały bal tętnił życiem, jak pulsujące miasto w najbardziej ekscytującej chwili. Wzięło w nim udział 168 osób, łącząc samorządowców, przedsiębiorców i ludzi biznesu. Ale najważniejszymi gośćmi były... serca pełne dobroci. Więcej na temat tego wydarzenia oraz zdjęcia w aktualnym, papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama