Poniedziałek, 8 Sierpień
Imieniny: Donaty, Olechny, Kajetana -

Reklama


Reklama

Autobusy i pociągi pod kontrolą policji i sanepidu


Okres przedświąteczny to czas zakupów, spotkań z rodziną i przyjaciółmi to również czas powrotów do rodzinnych domów, dlatego funkcjonariusze z referatu ruchu drogowego wspólnie z przedstawicielami Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Szczytnie, wczoraj (02.12.21r.) przeprowadzi kontrole środków transportu zbiorowego na terenie szczycieńskiego dworca.Służby kontrolowały czy przewoźnicy oraz podróżujący stosują się do aktualnych obostrzeń, w tym m. in. limitu zajmowanych miejsc oraz obowiązku zakrywania ust i nosa.

 

Na co dzień funkcjonariusze oraz przedstawiciele sanepidu sprawdzają również czy mieszkańcy odpowiedzialnie podchodzą do zagrożenia, z jakim przyszło nam wszystkim się zmierzyć. Kontrolują sklepy, galerie handlowe, zakłady gastronomiczne, targowiska miejskie, przychodnie zdrowia, zakłady fryzjerskie i inne budynki użyteczności publicznej.


Reklama

 

Skala zachorowań na Covid-19 na terenie powiatu szczycieńskiego systematycznie rośnie. Szczycieńscy policjanci, a w szczególności dzielnicowi, każdego dnia kontrolują osoby przebywające na izolacjach i kwarantannach. W ciągu zaledwie dwóch miesięcy liczba zachorowań diametralnie wzrosła. Mundurowi każdego dnia sprawdzają blisko 2 tys. osób.

 

Reklama

Służby apelują o zachowanie rozsądku i dbałość o nasze wspólne dobro. Pamiętajmy jak ważne jest przestrzeganie funkcjonujących obostrzeń. Tylko od nas samych zależy jak nasze codzienne życie będzie wyglądało w niedalekiej przyszłości.Komentarze do artykułu

Nie rozumiem tej paranoi...przecież WYSZCZEPIEŃCY są już bezpieczni, przecież chronią ich przebadane pod kątem bezpieczeństwa i skuteczności specjalne preparaty genetyczne...przecież potwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że są one w 100% bezpieczne i w 100% zapobiegają ciężkiemu zachorowaniu...nie rozumiem też, czemu Szczepany muszą nadal kagańce nosić, przecież zapewniano ich, że po wyzczepieniu nie będą rozsiewać kowida...i będą nań w 100% odporni xd

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Jakby Letkiewicz przebrał się za inkwizytora albo krzyżaka miało by to większy sens. Wierzący SS-man. Oni chodzili do kościoła, żeby je grabić.

  Taki Tam


  2022-08-05 12:21:08
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Nazistowskimi symbolami wytatuowani są bojownicy Azow, może ten \"człon\" z zespołu Hunter w ten sposób okazał swoją solidarność z ukraińskimi nazi-banderowcami?. Nie życzę sobie by ten squrwiel pokazywał się w Szczytnie....WON NA UKRAINU! Przypomnę ci pajacu z zespołu, że tu, w Polsce, w takich strojach nazistowscy Niemcy, mordowali moich rodaków, świnio.


  2022-08-05 12:10:16
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Torze, wstyd to obrażać innych. Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę. Słabo to wyglądało, a Szczytno nie pierwsze zwróciło na to uwagę. Letkiewicz niech nie ściemnia.

  Olek


  2022-08-05 11:43:57
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  szkoda, że Hans Kloss już nie żyje. Należało go niezwłocznie aresztować za noszenie hitlerowskiego munduru. W Szczytnie nie ominęła by ta przyjemność

  Jamka Lech


  2022-08-05 11:42:34
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Panie Letkiewicz dobrze pan wie, że nie pierwszy raz są pretensje o ten mundur. Dobrze wiecie, że niektórym środowiskom to nie pasuje, a wy gracie to samo. Jak się mówi A trzeba powiedzieć też B, a nie miotać się w tłumaczeniach. Niemcy mieli na klamrach historyczny napis, który nic dla nich nie znaczył, a wy ukazujecie ich jako gorliwych katolików, którzy walczą w imię Boga i porównujecie to z Radiem Maryja. Dla mnie słabo to wyglądało. A i jeszcze, może Pan Pardo powie o atmosferze w Kantata w związku ze śpiewanymi tekstami Huntera,


  2022-08-05 11:05:06
 • Czy narkotyki zalewają Wielbark?
  Głupie usmieszki jak się porusza temat narkotyków w mopsie w Wielbarku

  Ewa


  2022-08-05 10:51:05
 • 11 mln zł – tyle może kosztować nowa remiza
  Jasne, stać na to gminę. Nie zapomnijcie o sali na bankiety dla lokalnej elyty, jakie urządza się np. w czasie dożynek. No i przewodniczacy RG też strażak. Tylko słyszę, że nie będzie czym polewać: z ujęciu wody w Orżynach w kilku wsiach co kilka dni puste krany!!!

  sąsiad


  2022-08-05 10:50:41
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Kiersikowski czy ty masz choć elementarną wiedzę o finansach miejskich czy tylko wiedzę poglądowa z Gawrzyjałki? Zgłaszane przez ciebie wnioski to wstyd ,,zgłaszam ale wycofuję\"

  Brak kompetencji radnego


  2022-08-05 09:19:22
 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  Uważam ze incjatywa jest wspaniała Jeżdżę na te jeziora od conajmniej 30 lat i co rok jest gorzej .Świadomość wędkarza to jest podstawa ale i świadomość rybaków to tez bardzo ważna spraw Sam byłem świadkiem jak rybacy zabierali z jeziora z odłowu na zyzdroju dużym niewymiarowe szczupaki nie wspomnę o linach pełnych ikry i mlecza !!!! Wiec jak ma ta ryba się rozmnażać .Gdy zwróciłem uwagę odpowiedz była taka proszę do szefostwa a nie do nas. A przepraszam byłem świadkiem zarybiania jedna bańka od mleka szczupakami tak maleńkie ze okoń odrazu cześć wyciol Jeżeli ma być lepiej to niezbędne są częste kontrole wędkarzy ale i rybaków

  Zygmunt Zalewski


  2022-08-05 08:53:24
 • Nazistowskie symbole – skandal czy sztuka? Rozmowa z Arkadiuszem Letkiewiczem
  Szczytno nie ma większych problemów? Wstyd na całą Polskę. A gdyby tak prześwietlić przeszłość członków rady miasta. Działalność w PZPR, ZNP( oczywiście okresu komuny), ZHP i ewentualnie służbę w Milicji. Coś by może się wyjaśniło ............ Są w Szczytnie zacne osoby, które sporo pamiętają.

  Tor


  2022-08-05 08:23:46

Reklama