Poniedziałek, 23 Maj
Imieniny: Emila, Neleny, Romy -

Reklama


Reklama

Aspirant Krzysztof Krzykowski z pucharem Komendanta-Rektora WSPol


Na terenie Uczelni odbyły się I zawody szachowe o Puchar Komendanta-Rektora WSPol. Najlepszym zawodnikiem okazał się asp. sztab. Krzysztof Krzykowski z Wydziału Kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie. Zawody miały charakter rekreacyjny, zaś ich celem była popularyzacja gry w szachy w środowisku policyjnym.W dniach od 6 do 9 września br. w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie odbywały się zawody szachowe o Puchar Komendanta-Rektora WSPol. W turnieju wzięli udział słuchacze szkolenia dla absolwentów szkół wyższych oraz kursów specjalistycznych realizowanych w systemie skoszarowanym. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Zastępca Komendanta-Prorektor WSPol, insp. dr Andrzej Żyliński.

 

Mając na uwadze panujące obostrzenia sanitarne turniej odbył się w czasie wolnym od zajęć, na świeżym powietrzu na specjalnych stołach do rozgrywek szachowych.

 

Szachy to dyscyplina sportu, przy której zawodnicy nie tylko rywalizują i rozwijają umiejętności intelektualne, ale również odpoczywają. Organizowane zawody miały charakter rekreacyjny, zaś ich celem była popularyzacja gry w szachy w środowisku policyjnym, propagowanie zasad „fair play”, stworzenie zdrowej rywalizacji i współzawodnictwa oraz integracja środowiska policyjnego poprzez sport planszowy.


Reklama

 

Klasyfikacja końcowa zawodów:

 

1 miejsce - asp. sztab. Krzysztof Krzykowski

 

2 miejsce - sierż. Bartosz Kuliński

 

3 miejsce - mł.asp. Jakub Milczarek

 

4 miejsce - mł.asp. Marcin Cieślakowski

 

Odpowiedzialnymi za przygotowanie i realizację zawodów byli funkcjonariusze z Zakładu Wychowania Fizycznego Instytutu Służby Prewencyjnej Wydziału Bezpieczeństwa i Nauk Prawnych WSPol.

Reklama

 

Wręczenia pucharów, medali i nagród oraz podsumowania mistrzostw dokonali: Komendant-Rektor Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie insp. dr hab. Iwona Klonowska oraz Zastępca Komendanta-Prorektor WSPol, insp. dr Andrzej Żyliński.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama