Sobota, 2 Marca
Imieniny: Halszki, Heleny, Karola -

Reklama


Reklama

70 lat miłości i wzajemnego szacunku - Jubileusz "kamiennych godów" Państwa Granackich (zdjęcia)


Państwo Róża i Antoni Granaccy z Jedwabna 28 lutego świętowali 70. rocznicę swojego ślubu, która jest nazywana "kamiennymi godami". Z tej okazji parę odwiedzili między innymi urzędnicy gmin Jedwabno, na czele z wójtem Sławomirem Ambroziakiem, przewodniczącą rady gminy Elżbietą Brzóską oraz kierownikiem USC w Jedwabnie Elżbietą Koperską.


  • Data:

Podczas spotkania samorządowcy wyrazili swoją podziw i szacunek dla pary, która mimo przeciwności losu dotrzymała danego sobie przyrzeczenia i przeżyła wspólnie już 70 lat. Jubilaci są wzorem dla młodszych pokoleń, dowodząc, że miłość i poszanowanie są kluczowe dla trwałego związku.


Reklama

 

Reklama

70 lat to wiele czasu, w którym para musiała zapewne pokonać wiele trudów, jednak dzięki wzajemnej miłości i wytrwałości udało im się przetrwać wszystkie trudności, jakie przynosi życie.

 

- Patrzymy na tych Państwa z podziwem i szacunkiem, iż mimo różnych przeciwności losu dotrzymali danego sobie przyrzeczenia – mówili podczas spotkania samorządowcy z gminy Jedwabno. - Możliwe to było tylko dlatego, że darzą się wzajemnym uczuciem i poszanowaniem. Wspólne 70 lat to dowód wzajemnej miłości i zrozumienia, to zarazem wspaniały wzór mądrego życia i przykład do naśladowania dla młodych pokoleń. Szanownym Jubilatom życzymy trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów jakie życie przynosi każdej rodzinie. Życzymy wytrwałości i siły oraz samych przyjemnych i spokojnych dni w toczeniu pełnym troski i miłości najbliższych.

 

Historie takie jak ta są pięknym dowodem na to, że miłość i zaangażowanie w związek są kluczem do długiego i szczęśliwego życia. Jubilaci Róża i Antonii Granaccy są wzorem dla wszystkich, którzy szukają prawdziwej miłości i trwałego związku.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama