Czwartek, 25 Lipiec
Imieniny: jakuba, Krzysztofa, Walentyny -

Reklama


Reklama

44-latka z Wielbarka odpowie za kradzieże w sklepie na kwotę ponad 2000 zł


Mieszkanka gminy Wielbark stanie przed sądem za dokonanie licznych kradzieży w jednym ze sklepów wielkopowierzchniowych w Szczytnie. W ciągu miesiąca skradła produkty o łącznej wartości ponad 2000 złotych. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.Policjanci z pionu kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie zostali powiadomieni przez pracownika jednego ze sklepów wielkopowierzchniowych w Szczytnie o podejrzeniu kradzieży dokonywanych przez jedną z klientek.


Reklama

 

- Po przeanalizowaniu materiałów dowodowych oraz ustaleniu okoliczności, funkcjonariusze wytypowali sprawczynię kradzieży i zatrzymali 44-letnią mieszkankę gminy Wielbark - mówi sierżant Emilia Pławska ze szczycieńskiej policji.

 

Kobieta usłyszała zarzut popełnienia przestępstwa kradzieży. Jak ustalili śledczy, w ciągu miesiąca dokonała licznych kradzieży artykułów spożywczych i przemysłowych, powodując straty na szkodę sklepu na łączną kwotę ponad 2000 złotych. 44-latka przyznała się do zarzucanych jej czynów i złożyła wyjaśnienia.

Reklama

 

Kobieta niebawem stanie przed sądem, gdzie poniesie konsekwencje swoich działań.

 

Zgodnie z artykułem 278 Kodeksu Karnego, za przestępstwo kradzieży grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama