Środa, 10 Sierpień
Imieniny: Klary, Romana, Rozyny -

Reklama


Reklama

25-latek z pięścią rzucił się na taksówkę


Szczycieńscy kryminalni zatrzymali na terenie gminy Myszyniec, 25-latka podejrzanego o wybicie szyby w pojeździe marki Skoda Fabia. Do zdarzenia doszło 1 sierpnia br. na ulicy Odrodzenia w Szczytnie. 25-latek zezłościł się na grupkę mężczyzn, którzy w jego mniemaniu mieli niekulturalnie odezwać się do jego partnerki. Gdy mężczyźni ci wsiedli do taksówki, 25-latek w dwukrotnie uderzył pięścią w tylną szybę Fabi, powodując jej uszkodzenie. Sprawca zniszczenia mienia przyznał się do postawionych mu zarzutów. Bardzo żałował swojego zachowania i zobowiązał się zrekompensować pokrzywdzonemu wyrządzoną szkodę.Wytężona praca szczycieńskich kryminalnych doprowadziła do zatrzymania 25-letniego mieszkańca gminy Myszyniec.

 

- Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna w dniu 1 sierpnia tuż przed godziną 05:00 na ulicy Odrodzenia w Szczytnie zniszczył szybę w pojeździe marki Skoda Fabia, dwukrotnie uderzył w nią pięścią - tłumaczy sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Powodem jego agresji miał być konflikt z pasażerami pojazdu, którzy na jego oczach chcieli odjechać z postoju taksówek. Właściciel pojazdu wycenił wartość poniesionej przez siebie szkody na kwotę blisko 700 złotych.


Reklama

 

Choć ustalenie danych sprawcy nie było łatwe, to szczycieńscy kryminalni szybko sobie z tym poradzili. Niespełna dwa dni później zapukali do drzwi mieszkania pewnego 25-latka, mieszkańca gminy Myszyniec. Mężczyzna od razu zorientował się, jaki był cel wizyty mundurowych. Policjanci zatrzymali go i przewieźli do szczycieńskiej komendy. 25-latek już w trakcie drogi przyznał się kryminalnym do popełnionego przez siebie przestępstwa. W trakcie przesłuchania również potwierdził swoje zeznania. Mężczyzna bardzo żałował swojego zachowania i zobowiązał się naprawić wyrządzoną przez siebie szkodę.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Trzeba być mocno ograniczonym umysłowo, by nie wiedzieć, co dzieje się na niemieckich lotniskach, jak wielkie są braki w personelu, jak potężne są strajki, a wszystko to jest spowodowane niechęcią ludzi myślących, do przyjęcia szprycy. To, że w TV nic nie mówią wcale nie znaczy, że nic się nie dzieje.

  !!!


  2022-08-09 12:44:37
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  do Czytelniczki - z Ukrainy, bo pewnie tam go oddali, wraz z czołgami :))

  Czytelniczek


  2022-08-09 12:37:02
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Brak kompetencji nie przejawia się tylko u radnego Kiersikowskiego, ale u innych radnych pracujących w samorządzie też (wiedzę z zakresu finansów powinni mieć - za co biorą pieniądze jaką naczelnicy???). Pozostali radni zasiadający już co najmniej 4 lata w RM również podstawowe zasady finansowania czy zmian w budżecie powinni wiedzieć a nie błaźnić się na sesjach (np. Pan Dziuban). Porażka ... Nie wiadomo czy się śmiać czy płakać :-)

  ta rada to żenada


  2022-08-09 11:55:38
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Olek, przyjąłem trzy dawki szczepionki i nie chorowałem na covida ani inną chorobę z podobnymi objawami. Wkrótce przyjmę czwartą. O czym ty piszesz? Potrzebujesz pomocy psychiatrycznej, to skorzystaj.

  Szczepiony


  2022-08-09 09:42:04
 • Słodkie chwile z Michałem - ciasto jogurtowe z jagodami i wędzoną śmietaną
  Tylko skąd wziąć cukier do ciasta? ;)

  Czytelniczka


  2022-08-09 09:31:48
 • Szymany odcięte od Dortmundu
  Bolek, nieźle odjechałeś. totalny świr.

  ????


  2022-08-09 00:48:48
 • Wielkie zmiany w SKS, to już Gwardia Jurand Bank Szczytno
  GWARDIA SZCZYTNO PANY!

  Gwardzista78


  2022-08-08 21:04:09
 • Niebieski Zaułek „od kuchni” w Radiu Olsztyn (słuchaj audycji na żywo)
  Miałam przyjemność z rodziną zjeść obiad i przepyszny deser.....jedzenie poezja,wszystko przygotowane z sercem

  Anka


  2022-08-08 20:41:06
 • Tężnia powstaje kosztem amfiteatru, Nauczycielskiej i Królowej Jadwigi
  Z tego co pamiętam w tym miejscu ma być amfiteatr. Wybudujemy i powiemy, że nie ma na niego miejsca.

  Tor


  2022-08-08 16:22:30
 • Rodzice nie wierzą, że Michał mógł skatować własne dziecko (Rozmowa „TSZ”)
  Po pierwsze trochę to dziwne aby ojciec nie znał płci swojego dziecka. Po dwa może też jednak tak być, bo jeżeli matka maluszka miała obsesję na temat wyglądu to wbiła sobie do głowy podczas porodu że to będzie dziewczynka, przy porodzie mogła wpaść w depresje może nie chciała zostawić dziecka w szpitalu bo każdy wiedział że będzie miała dziecko, i po prostu postanowił zrobić z małego dziewczynkę. Pewnie kapała jak nie było ojca w domu on pracował także miała pole do popisu usypiała pewnie przed jego powrótem do domu. A im starsze to wkoncu musiała by dawać go dla babci czy dziadek a nawet dla ojca dziecka aby przebrać czy umyć. Poprostu mogła wyładowywać swoje niezadowolenie na mały przy przebieraniu czy kąpieli kiedy widziała i przypominała sobie że on nie jest dziewczynka.

  Ona


  2022-08-08 00:33:08

Reklama