Sobota, 3 Czerwiec
Imieniny: Erazma, Marianny, Marzeny -

Reklama


Reklama

18-letni kierowca stracił panowanie nad bmw i staranował dwa zaparkowane samochody (zdjęcia)


Do groźnego incydentu doszło we wtorek około godziny 22 w Szczytnie na ulicy Odrodzenia. 18-letni kierowca, który prawo jazdy miał zaledwie od kilku miesięcy, stracił panowanie nad bmw, którym kierował i staranował dwa zaparkowane auta.Młody kierowca najpierw uderzył w zaparkowanego opla, ale siła uderzania była tak duże, że opel przemieścił się i uderzył w stojącego volkswagena – mówi sierżant Agata Stefaniak ze szczycieńskiej policji. - Na szczęście w zaparkowanych samochodach nikogo nie było.

 

Siła uderzania musiała być ogromne, bo zniszczenia są spore, a opel zatrzymał się tuż przed wejściem do apteki, w której znajdowali się ludzie.


Reklama

 

- Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby w samochodach ktoś był, lub ktoś wychodził w tym czasie z budynku – mówi nam jeden ze świadków zdarzenia. - Mam nadzieję, że ten kierowca dostanie solidną karę.

 

18-latek, mieszkaniec gminy Szczytno, który kierował bmw nie odniósł żadnych obrażeń. Policjanci ukarali go mandatem.

Reklama

 

Ten incydent to kolejny przykład na to, jak niebezpieczna może być nieostrożna jazda, zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z motoryzacją. Apelujemy do wszystkich kierowców, aby zachowywali ostrożność na drodze i przestrzegali przepisów ruchu drogowego - to nie tylko kwestia naszego bezpieczeństwa, ale także innych uczestników ruchu i ludzi, którzy znajdują się w pobliżu dróg.Komentarze do artykułu

Ojciec Dyrektor

Z gliny To Garnki się lepi ???? to je ty straciłes prawko po pijaku przez głupotę. Nie oznacza że każdy ma stracić

Ojciec Dyrektor

Ty Gabi ogarnij piczę jak się umie odkładać a nie kupować podróbki i latać po lumpach jak francuski piesek to też by cię było stać na taką furę. A ty co mydelniczką jeździsz czy wartburgiem????

Gabi

Kto im kupuje te auta, super jak będą elektryczne i tylko dla elit

Ktoś

Nie tylko mandat ,tylko utrata prawa jazdy na co najmniej 3 lata i ponowne egzaminy ,jak już sobie w głowie pouklada do czego one służą,a tak w ogóle to skąd tak młody człowiek ma BMW?

Do Zdzysk , skrót marki auta BMW

Będziesz Miał Wypadek.

Glina1963

Ten młody człowiek powinien stracić prawo jazdy na 5 lat.

Szczytno

BMW Ha ha ha Super Auto

Zdzysk

Następny debil w BMW , ta marka odbiera rozum kierowcom

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama