Środa, 21 Luty
Imieniny: Eleonory, Lenki, Kiejstuta -

Reklama


Reklama

Zwycięski finisz klasy A - liderem Gwardia Jurand Bank Szczytno


Dobiegła końca piłkarska jesień 2022. Wszystkie drużyny z naszego powiatu, biorące udział w rozgrywkach klasy A, zakończyły ostatnie mecze z przychodem punktów. Gwardia Jurand Bank Szczytno liderem 3 grupy.


  • Data:

Lider - Gwardia Jurand Bank Szczytno

13 rozegranych meczów, 11 zwycięstw, 1 porażka i 1 remis – taką statystyką kończy rundę jesienną Gwardia Jurand Bank Szczytno. Podopieczni nowego trenera Mariusza Korczakowskiego wygrali spotkanie z ostatniej kolejki rozgrywek przeciwko KS 2010 Wrzesina 5:1. Bramki zdobyli Michał Kwiecień oraz Szymon Chrzanowski, dublet ustrzelił Arkadiusz Wnuk. Na listę strzelców wpisał się również bramkarz gości, który po niefortunnej próbie wybicia piłki podawanej do niego przez jednego z obrońców, strzelił bramkę samobójczą.

 

Czwarte miejsce…

...należy do WKS Wałpusza 07 Jesionowiec. Po sobotnim spotkaniu przeciwko GKS Stawiguda, podopieczni Cezarego Kucińskiego mogą cieszyć się z trzech punktów i spokojnego „zimowego snu”. Choć na wynik pracował cały zespół, końcową drogę futbolówki po zwycięstwo wyznaczyli Daniel Gleba oraz Łukasz Gut, który w sobotnim meczu punktował dwukrotnie. Bramki padły w 11, 47 oraz 75 minucie spotkania – z krótką „przerwą” na odpowiedź przeciwników z 55 minuty gry.


Reklama

 

Środek tabeli...

...to miejsce GKS Szczytno, który kończy rozgrywki serią trzech wygranych spotkań. Ostatnie – przeciwko Ramsowi Wipsowo - z wynikiem 3:1. Na listę strzelców ostatniego spotkania wpisali się Konrad Elsner oraz Brajan Kisiel, który ustrzelił dublet. Przy bramkach asystowali Konrad Majewski, a także Sebastian Sosnowski. - Zakończyliśmy rundę dobrym występem i możemy w dobrych humorach ładować baterie na zimowy okres przygotowawczy - krótko komentuje trener Paweł Pietrzak.

 

Do podziału punktów doszło w Wielbarku

Ostatnie spotkanie GZPN Omulew Wielbark przeciwko Burzy Słupy zakończyło się remisem 1:1 i spadkiem na dziewiąte miejsce w tabeli rozgrywek. Strzelcem jedynej bramki dla Wielbarka był Filip Chorążewicz, który wykorzystał akcję z 33 minuty spotkania. Mecz zakończyłby się wygraną, gdyby nie akcja z doliczonego czasu gry. Przeciwnicy zremisowali w 92 minucie na 1:1.

Reklama

 

 

Ostatnie spotkania klasy A:

GKS Szczytno 3:1 KS Tempo Ramsowo Wipsowo

GKS Stawiguda 1:3 WKS Wałpusza 07 Jesionowiec

Gwardia Jurand Bank Szczytno 5:1 KS 2010 Wrzesina

GZPN Omulew Wielbark 1:1 KS Burza SRWSIO Słupy

 

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

Reklama